Mora VDIT 651 X

Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 10 %

Šírka: 59.5 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 4, Napájanie: 400 V, Funkcia Boost: Áno, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Celkový príkon dosky: 7.2 kW, Napájanie: 400 V Viac info


Cena 239,00 €

Zľava 10 % z predchádzajúcej ceny: 266,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

40% Hodnota za peniaze
Priemerná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Indukčná varná doska Mora VDIT 651 X čiernej farby s elegantným nerezovým rámčekom ponúka 4 samostatné varné zóny rôzneho priemeru a výkonu s plynulou reguláciou teploty pomocou dotykového ovládania. Indukčné varenie je nielen rýchle, úsporné, ale aj veľmi bezpečné. Varné zóny sú vybavené funkciou SuperBoost a každá z nich má tiež ukazovateľ zostatkového tepla. Indukčná varná doska Mora VDIT 651 X má k dispozícii mnoho užitočných funkcií: Timer. SuperBoost, a nechýba praktický detský zámok- KeyLock. Šírka 60 cm.

Mora VDIT 651 FF

Sklokeramická varná doska Mora VDIT 651 X má šírku 60 cm a 4 indukčné varné zóny. Ak chcete do kuchyne len to najlepšie, správne ste sa rozhodli pre túto varnú dosku. Varná doska disponuje dotykovým ovládaním a automatickým vypnutím varnej zóny po ododbratí nádoby z platne. Pomocou funkcie SuperBoost pohodlne a rýchlo zvýšite výkon čo určite využijete najmä pri varení vo väčších nádobách. Ušetríte čas a varenie bude navyše príjemnejšie. Pre dokonalú bezpečnosť sa automaticky vypne indukčná zóna po 1 min. a po určitom čase bez obsluhy sa vypne automaticky úplne. 

Bezpečnosť pre vás i deti

Detský bezpečnostný zámok ovládania sa postará o bezpečnosť vás aj detí pri príprave jedál. Zámok si jednnoducho navolíte na dotykovom ovládacom paneli. Po jeho zvolení sa automaticky aktivuje, pre deaktiváciu použite rovnaké tlačidlo.

Varné zóny

Rozličné pokrmy si budete môcť pripraviť na výkonných varných zónach, ktoré sa odlišujú v priemeroch aj výkonoch, no všetky dosahujú skvelý výsledok. Doska je vybavená 4 indukčnými varnými zónami s ukazovateľom zvyškového tepla s funkciou SuperBoost pre rýchlejšie zvýšenie výkonu a Timer (časový spínač varných zón s auto vypnutím).

  • 2x 210 mm 1,5/2 kW
  • 2x 145 mm 1,2/1,6 kW

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Napájanie 400 V
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 7.2 kW
Napájanie 400 V

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Mora VDIT 651 X

80% Kvalita
Výborná

40% Hodnota za peniaze
Priemerná

Anna

12. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Priemerná


  • jednoduchá obsluha
  • rýchle varenie , nastavitelnosť teploty , minútky, moderné varenie
  • nemenila by som za plyn
  • treba s hrncami narábať opatrne, hrozí rozbitie

s varením na indukcii som veľmi spokojná, nevykypí jedlo, minutáž mi stráži čas varenia a tým pádom mi šetrí môj pracovný čas