Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Zvážte aj tento produkt

Siemens ER3A6BD70 Siemens ER3A6BD70

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky

Domino plynová varná doska Siemens ER3A6BD70 s technológiou ovládania stepFlame pre precízne nastavené plameňa v deviatich krokoch. Digitálny 7-segmentový displej zobrazuje zvolený stupeň výkonu. Liatinové rošty vhodné pre umývanie v umývačke riadu - extrémne jednoduché čistenie. Komfortné ovládanie pomocou vysoko kvalitných mečovitých gombíkov. Plynová varná doska Siemens ER3A6BD70 ponúka 2 horáky rôzneho rozmeru a výkonu. Pre bezpečnosť sú k dispozícii dvojnásobný ukazovateľ zbytkového tepla, termoelektrická poistka zhasnutia plameňa.

Základné parametre

 • Šírka: 30,2 cm
 • Typ varnej dosky: Plynová
 • Počet horákov/varných zón: 2

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Poistka Stop Gas

Ak sa obávate mať doma plynovú varnú dosku, pretože sa strachujete prípadného úniku plynu, môžete ostať pokojní, pretože vstavaná plynová doska Mora VDP 325 X disponuje poistkou Stop Gas. Funkcia poistky spočíva v tom, že ak by náhodou pri varení došlo k zhasnutiu plameňa v horáku či už kvôli prievanu alebo kvôli vyvretiu jedla, do pár sekúnd dôjde k zastaveniu prívodu plynu do daného horáka. Po odstránení nečistoty spôsobenej vyvretým jedlom a po uschnutí horák jednoducho znova zapnete a pokračujete vo varení nerušene ďalej.

Elektrické zapaľovanie horákov

Na zapálenie horákov vstavanej plynovej dosky nepotrebujete zápalky ani plynové zapaľovače. Zapaľovanie je totiž elektrické a elektrická iskra sa spúšťa prostredníctvom otočných gombíkov, pričom ku každému horáku máte osobitný gombík. Nehrozia vám teda žiadne popáleniny. Zapaľovanie je pohodlné a realizovateľné bez akéhokoľvek príslušenstva.

Jednoduché čistenie

Čistenie domino plynovej varnej dosky je jednoduché najmä vďaka odnímateľnej jednodielnej smaltovanej mriežke. Poľahky ju odstránite z platne, vyčistíte ju a vrátite bez problémov naspäť. Nakoľko je jednoliata a nepozostáva z viacerých kusov s rôznymi rozmermi, nemusíte riešiť ani správnosť jej umiestnenia. Smaltovaný povrch je okrem toho dostatočne klzký, aby sa na ňom nečistoty nezachytávali a dali sa aj jednoducho zotrieť.

Čistý dizajn

Povrch domino plynovej varnej dosky je vyrobený z luxusne pôsobiaceho nerezového materiálu. Nerezové prevedenie majú aj ovládacie otočné gombíky, pri ktorých sú čiernou farbou naznačené jednotlivé funkcie. S povrchom platne ladí i smaltovaná mriežka v čiernej farbe. Moderný a čistý vzhľad vašej kuchyne je tak spoľahlivo zabezpečený. Navyše vstavaná domino plynová doska výborne zapadne aj do starších kuchýň či do kuchýň ladených do retro štýlu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 28,8 cm
Typ varnej dosky: Plynová
Počet horákov/varných zón: 2
Typ horného povrchu: Kov-Plyn

Ďalšie vlastnosti

Značka: Mora
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 28,8 cm
Výška: 10,3 cm
Hĺbka: 51 cm
Hmotnosť: 7,8 Kg

Varná doska

Typ varnej dosky: Plynová

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 2
Poistka horákov: Áno
Malý horák (počet): 1
Veľký horák (počet): 1

Dizajn

Typ horného povrchu: Kov-Plyn

Energetické údaje

Napájanie: 230 V

Ďalšie parametre

Elektrické zapaľovanie: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: VDP 325 X

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore