Mora VDP 644 W

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 34 %

Šírka: 58 cm, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Kov-Plyn, Materiál mriežok: Smalt, Elektrické zapaľovanie: Áno, Malý horák (počet): 1, Štandardný horák (počet): 2, Veľký horák (počet): 1 Viac info

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plynová varná doska Mora VDP 644 W v elegantnom bielom prevedení svojou jednoduchosťou uspokojí každého nenáročného používateľa. Ponúka 4 klasické plynové horáky s bočným ovládaním, ktoré sú navyše osadené poistkami StopGas, kryté 2-dielnou smaltovanou mriežkou pre pohodlnú údržbu. Elektrické zapaľovanie je zabudované v tlačidle priamo na varnej doske.

Dizajn

Plynová varná doska Mora VDP 644 W v bielom prevedení svojou jednoduchosťou uspokojí každého nenáročného používateľa. Ponúka klasické plynové horáky s bočným ovládaním,  a integrovaným zapaľovaním, ktoré je zabudované priamo v tlačidle. Biely povrch je krytý 2-dielnou smaltovanou mriežkou pre pohodlnú údržbu. 

Jednoduché ovládanie

Ovládanie varnej platne Mora VDP 644 W je praktické a jednoduché a to prostredníctvom gombíkov s bočným umiestnením. Regulácia výkonu jednotlivých zón je veľmi jednoduchá a navyše intuitívna.

Poistka StopGas

Plynová varná platňa Mora VDP 644 W vám zabezpeči maximálne bezpečie pre varenie. Horáky sú vybavené bezpečnostnými poistkami StopGas, ktoré eliminujú samovoľné vypnutie a prípadný únik plynu. Táto poistka automaticky uzavrie prívod plynu pri náhodnom zhasnutí plameňa horáka, napríklad pri pretečení obsahu hrnca alebo prievanu a zaručí vám tak maximálnu bezpečnosť pri varení.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 58 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Kov-Plyn
Materiál mriežok Smalt
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 2
Veľký horák (počet) 1

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mora VDP 644 W

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené