Mora VDP 645 GW5

Zobraziť

  • Výpredaj - 52 %
  • Doprava zadarmo

Šírka: 60 cm, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Sklokeramika-Plyn, Materiál mriežok: Liatina, Elektrické zapaľovanie: Áno, Malý horák (počet): 1, Štandardný horák (počet): 2, Veľký horák (počet): 1,


Cena 109,00 €

Zľava 52 % z pôvodnej ceny: 229,00 € Zobraziť nápoveď

2,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Vstavaná plynová sklenená varná doska Mora VDP 645 GW5 v bielej farbe. Varná doska vybavená 4 plynovými horákmi s bezpečnostnými poistkami Stop Gas a dvojdielnou liatinovou mriežkou. Ovládanie je umiestnené vpredu prostredníctvom 4 elektrikcých zapaľovacích gombíkov. Povrchové prevedenie je sklenené z tvrdeného skla. Elektrické napätie 230/380 V, pripojenie na plyn: G ½". Šírka plynovej dosky Mora VDP 645 GW5 je 58 cm.

Poistka Stop Gas

Plynová varná doska Mora VDP 645 GW5 ponúka jednoduchú prípravu rôznych druhov jedál. Prispôsobené má štyri plynové horáky, ktoré sú vybavené poistkou Stop Gas. Táto poistka zabezpečuje automatické zastavenie plynu, ktorý sa privádza do horákov, v prípade náhodného vyhasnutia plameňa. Vďaka tomu budete mať zabezpečenú maximálnu bezpečnosť počas varenia ako aj náhodného zhasnutia plameňa horákov. Nemusíte sa tak obávať ani náhodného úniku plynu.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie plynovej varnej dosky je veľmi jednoduché a pohodlné a realizuje sa prostredníctvom prispôsobených 4 otočných gombíkov s elektrickým zapaľovaním. Tie si môžete nastaviť jednoduchým otočením na intenzitu plameňa, akú práve vaše jedlo potrebuje. Ovládací panel s otočnými gombíkmi sa nachádza na prednej strane v strede.

Vlastnosti

Plynová varná doska je vybavená štyrmi horákmi s poistkou Stop Gas, ktoré sú chránené dvojdielnou varnou mriežkou, vyrobenou z liatiny. Pri použití správneho riadu na varenie a najvhodnejšieho horáku, môžete dosiahnuť optimálne výsledky vášho varenia. Povrch varnej dosky je sklenený z tvrdeného skla. Povrchová úprava je z tvrdeného skla.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Sklokeramika-Plyn
Materiál mriežok Liatina
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 2
Veľký horák (počet) 1

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Mora VDP 645 GW5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Peter

14. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéTomáš

18. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


OK