Mora VDP 645 X1

Zobraziť

  • Výpredaj - 16 %
  • Doprava zadarmo

Šírka: 58 cm, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Kov-Plyn, Materiál mriežok: Smalt, Elektrické zapaľovanie: Áno, Malý horák (počet): 1, Štandardný horák (počet): 2, Veľký horák (počet): 1,


Cena 99,90 €

Zľava 16 % z pôvodnej ceny: 119,00 € Zobraziť nápoveď

2,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

3,7 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

5 + nakupů

Zobraziť 6 recenzií

Popis produktu

Plynová varná doska Mora VDP 645 X1 v nerezovom prevedení sa hodí do každej kuchyne. Disponuje 4 plynovými horákmi s poistkami Stop Gas. Doska sa ovláda pomocou otočných gombíkov na prednej časti dosky, v ktorých je zabudované elektrické zapaľovanie horákov. O stabilitu hrncov pri varení sa postará dvojdielna varná mriežka vyrbená zo smaltu.

Dizajn nerezovej ocele

Plynová varná doska Mora VDP 645 X1 ponúka moderný príťažlivý dizajn. Povrch dosky je z nerezovej ocele, vďaka čomu nepokazí celkový dojem v žiadnej modernej kuchyni. Šírka tejto vstavanej dosky je 58 cm. Mriežka je smaltovaná, čo zaručuje jej dlhú životnosť. Štvorica otočných gombíkov pre ovládanie jednotlivých horákov, sa nachádza v prednej časti dosky po oboch stranách. Strieborný rám varnej dosky spolu s moderným dizajnom gombíkov dotvárajú celkový príjemný dizajn varnej dosky.

Dizajn nerezovej ocele - Mora VDP 645 X1

Výkon a zapaľovanie horákov

Jednotlivé horáky varnej dosky ponúkajú rôzny výkon, vďaka čomu máte možnosť zvoliť si podľa aktuálnej potreby a veľkosti varnej nádoby. Dve stredne veľké zóny na ľavej strane majú priemer horáku 70 mm a výkon 2000 W. Najvýkonnejší je pravý zadný horák s priemerom 100 mm a 3000 W. V prednej pravej časti sa nachádza najmenší, 54 mm horák, ktorý vyvinie výkon 1000 W. Tento je mimoriadne vhodný na menšie nádoby, či ohrievanie. Každý horák sa ovláda vlastným otočným gombíkom. Na zapálenie plameňa stačí gombíkom pootočiť a zatlačiť. Zapaľovanie je automatické, nemusíte mať po ruke žiaden zapaľovač, alebo s ním manipulovať. Manipuláciu tak zvládnete jednou rukou. Gombíky slúžia tiež na nastavenie intenzity horenia jednotlivých horákov.

Výkon a zapaľovanie horákov - Mora VDP 645 X1

Funkcia Stop Gas

Praktická funkcia Stop Gas zabezpečuje bezpečnú prevádzku varenia na plyne. Ochraňuje spotrebu, vaše zdravie i váš majetok. Po tom, ako zhasne plameň ktoréhokoľvek horáku, či už zámerne, alebo z iného dôvodu, zastaví varná doska prívod plynu. Použitiu plynu sa tak nemusíte vôbec obávať, rovnako ako sa nemusíte obávať úniku plynu pri nechcenom pootočení gombíka, či potom, ako by sa ku gombíkom dostali vaši najmenší.

Prevádzka

Jednoduchá manipulácia otočnými gombíkmi a údržba plynovej dosky poteší určite každú majiteľku. Mriežka je rozdelená na dve časti, vďaka čomu sa jednoducho čistí, rovnako ako hladký nerezový povrch.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 58 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Kov-Plyn
Materiál mriežok Smalt
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 2
Veľký horák (počet) 1

Hodnotenie

3,7 / 5

6 recenzií Mora VDP 645 X1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Gabriel

20. 6. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • cena
  • po otočení gombíka a pridržania iskry je nutné ešte stlačiť gombík na 2 sek.!!!/ v prípade ked nedrží plamen po bežnom otočení a pridržaní iskry/.To Vám ale nikto nepovie a ani to nieje napísané v návode.

lacné riešenie ako mať novú a funkčnú platnu.


Viera

29. 12. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéEva

15. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Po instalacii nefunguju horaky - okrem jedneho, vsetky po zapaleni zhasnu/
  • Material; dosky je prilis tenky a povrch nema antifinger upravu

Nie som spokojna, vyrobok ma chyby - neviem ako presiel testom kvality


kevin

1. 10. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené