Mora VDST 642 X

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 39 %

Šírka: 60 cm, Typ varnej dosky: Sklokeramická, Počet horákov/varných zón: 4, Napájanie: 400 V, Počet ovlád./ukazovat.výkonu: 4, Funkcia Boost: Nie, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Malá varná zóna (počet): 2, Štandardná varná zóna: 2, Flexi zóna: Ne, Celkový príkon dosky: 6.4 kW Viac info

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Sklokeramická varná doska Mora VDST 642 X v čiernej farbe s nerezovým rámom má 4 Hi-Light varné zóny. Tie sú vybavené ukazovateľom zvyškového tepla, vďaka čomu je možné zistiť, ktorá varná zóna je horúca a predísť popáleniu. Ovládanie varnej dosky je dotykové, umiestnené vpredu. Funkcia Boil Control zabezpečuje automatické prispôsobenie výkonu po úvodnom nábehu ohrevu na najvyšší výkon, po ktorom varná doska zníži výkon na vopred stanovený výkon. K dispozícii sú aj funkcia StayWarm, Stop&Go, Timer, a detská poistka. Povrch je ľahko čistieľný. Šírka 60 cm.

Šikovný pomocník

Sklokeramická varná doska Mora VDST 642 Xšírku 60 cm a štyri varné zóny. Ak chcete do kuchyne len to najlepšie, správne ste sa rozhodli pre sklokeramickú varnú dosku. Varná doska disponuje dotykovým ovládaním a funkciou Stop Control, ktorá vypne platne pri pretečení tekutiny na ovládacie prvky. Rozličné pokrmy si budete môcť pripraviť na výkonných varných zónach, ktoré sa odlišujú v priemeroch aj výkonoch, no obidve dosahujú skvelý výsledok. Doska je vybavená štyrmi hi-light varnými zónami s ukazovateľom zvyškového tepla.

  • 1 x duozóna 210/120 mm 2,2 / 0,8 kW
  • 1 x 180 mm 1,8 kW
  • 2 x 145 mm 1,2 kW

Vyberte si varnú zónu, ktorá vám najviac vyhovuje a užite si nenáročné varenie. Sklokeramická varná doska je vybavená dotykovým ovládaním s funkciou Stop Control pre vypnutie platne pri pretečení tekutiny na ovládacie prvky. Odteraz si môžete nastaviť intenzitu podľa vašich potrieb úplne jednoducho a intuitívne. Výhodou je aj detská poistka a automatické bezpečnostné vypnutie. Varná doska v šírke 60 cm má po celom obvode nerezový rám.

BoilControl

Funkcia je známa aj ako automatika varenia. Na začiatku varenia sa varná zóna spustí automaticky na maximálny výkon, neskôr sa výkon jemne zníži až kým sa nezastaví na vami zvolenom výkone. Táto šikovná funkcia poskytuje rýchlejší ohrev, pri ustálení na nižšom stupni sa nemusíte obávať vykypenia alebo pripálenia jedla.

Bezpečnostný zámok

Sklokeramická varná doska disponuje detským zámkom. Uzamknuté dotykové ovládanie zabráni nežiaducej manipulácii s varnou doskou vašimi deťmi, takže ich ochráni pred možným úrazom.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Typ varnej dosky Sklokeramická
Počet horákov/varných zón 4
Napájanie 400 V
Počet ovlád./ukazovat.výkonu 4
Funkcia Boost Nie
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Malá varná zóna (počet) 2
Štandardná varná zóna 2
Flexi zóna Ne
Celkový príkon dosky 6.4 kW

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mora VDST 642 X

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené