Mora VM 565 X

  • Doprava zadarmo

Maximálna hlučnosť: 47 dB, Počet programov: 7, Počet súprav riadu: 9, Trieda energetickej účinnosti 2021: D, Elektronický informačný list


Cena 379,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná umývačka riadu Mora VM 565 X so šírkou 45 cm a kapacitou umývačky pre 9 súprav riadu. Vnútrorné vybavenie pozostáva z 2 úložných košov. Ovládanie umývačky je umiestnené v predu a je tlačidlové. Na výber máte z 7 programov a 5 teplôt. Umývačka je vybavená funkciou Total Aqua Stop proti pretečeniu, samočistiacím filtrom, odloženým štartom a možnosťou pre tablety 3v1. Disponuje tiež zvukovou signalizáciou pri skončení programu. Spotreba vody je 8,5 l a maximálna hlučnosť dosahuje 47 dB.

Mora VM 565 X

Vstavaná umývačka riadu Mora VM 565 X so šírkou 45 cm sa stane vaším každodenným pomocníkom vo vašej domácnosti. Na jeden umývací cyklus umyje až 9 obedových súprav riadu a spotrebuje len 10 l vody na jeden cyklus. S 2 úložnými košmi je vhodná do menších rodín. Poteší aj nízkou hlučnosťou, ktorá maximálne dosiahne 47 dB.

Auto program 

Umývačka riadu disponuje programom Auto, ktorý bude ideálny pre všetky vaše potreby. Už nepotrebujete žiaden špeciálny program pre sklo či na intenzívne umývanie, vďaka automatickému programu. Senzorová technológia nastaví program umývania tak, aby boli riady dokonalo čisté, pri optimalizovanej spotrebe vody a energie. 

Efektívne sušenie 

Umývačka riadu sa postará o rýchle vysušenie riadu s nízkou spotrebou. Po skončení umývacieho cyklu automaticky mierne pootvorí dvierka, aby sa tak vypustila prebytočná para. Do vnútra sa dostane čerstvý vzduch takže riady úplne vyschnú. 

Total AquaStop

Pre bezpečnosť je umývačka vybavená funkciou AquaStop. Umývačku môžete pokojne nechať v prevádzke cez noc alebo keď práve nie ste doma. V prípade úniku vody alebo zatopenia sa automaticky aktivuje funkcia AquaStop a odstaví prívod vody a zároveň čerpadlo odčerpá vodu z nádrže umývačky.

Odložený štart

Vo výbave umývačky riadu nechýba ani praktická funkcia Odložený štart, ktorá sa prispôsobí vám. Funkcia umožní naprogramovať zapnutie umývačky vopred a tak bude riad umývať vtedy, kedy to vám vyhovuje. 

Efektívne a rýchle umývanie 

Pre každodenné umývanie riadu vám poslúži praktický Hodinový program, ktorý spoľahlivo umyje mierne znečistený riad. S pridaním funkcie RýchleUmývanie dokonca skráti program o ďalších 15 minút. Funkcia RýchleUmývanie skráti čas umývania len pri vybraných programov. 

Samočistiace funkcie 

Umývačka bude vždy čistá. Disponuje samočistiacím programom, ktorý vam pomäže udržiať umývačku čistú bez toho, aby ste ju museli manuálne čistiť. Ďalšou výhodou je bezchybná prevádzka filtra. Oplachovací systém spolu s automatickou prevenciou upchatia filtra sa postarajú o to, aby filter pracoval bez porúch. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 47 dB
Počet programov 7
Počet súprav riadu 9
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mora VM 565 X

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené