Mora VT 657 BX

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10 kg múky ako darček po registrácii

  • Na objednávku
  • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
  • Rozbalené kusy v 1 predajni

Cena:
299,00 €

Pôvodná cena 369,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 5,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná rúra Mora VT 657 BX zaradená do úspornej energetickej triedy A+, v čiernej farbe s kombináciou nerezu. Regulácia teploty v rúre ponúka možnosť nastavenia do max. 275 °C s možnosťou programovania doby pečenia. Celkový objem multifunkčnej rúry dosahuje 71 l a ponúka 11 funkcií pečenia vrátane čistenia. Ovládanie je umiestnené vpredu prostredníctvom 2 špeciálnych zatláčacích gombíkov doplnených vstavaným displejom s dotykovým ovládaním digitálnych hodín. K dispozícii je aj detský zámok. Dvierka rúry Mora VT 657 BX disponujú s 3D chladením dvierok s trojitým sklom a komfortým zatváraním. Vedenie v rúre prostredníctvom drôtených roštov 1 úrovňom teleskopického výsuvu.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 19 %

Zvážte aj tento produkt

Mora VT 778 AB Mora VT 778 AB

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Kúpte si rúru, varnú dosku a umývačku Mora a získajte súpravu hrncov ako darček po registrácii
10 kg múky ako darček po registrácii

5 (2)

Multifunkčná vstavaná rúra Mora VT 778 AB zaradená do úspornej energetickej triedy A+, v čiernej farbe s porvrchovou úpravou proti zanechávaniu otlačkov prstov. Regulácia teploty v rúre ponúka možnosť nastavenia do max. 275°C s 8 prednastavenými programami, možnosťou programovania doby pečenia, ukazovateľom teploty v rúre a ukazovateľom zvoleného ohrevu. Celkový objem multifunkčnej rúry dosahuje 71 l. Ponúka 15 funkcií ako sú špeciálny rýchly predohrev rúry za 6 min., horný a dolný ohrev, teplovzdušný ohrev s telesom ventilátora, ohrev tanierov, šetrné rozmrazovanie gril, gril s ventilátorom a čistenie rúry Eco Clean a iné. Ovládanie je umiestnené vpredu prostredníctvom prehľadného digitálneho ovládania so vstavaným displejom s dotykovým ovládaním digitálnych hodín. K dispozícii je aj detský zámok. Dvierka rúry Mora VT 778 AB z disponujú 3D chladením dvierok s trojitým sklom a komfortým zatváraním. Vedenie v rúre prostredníctvom drôtených roštov a 2 úrovňami teleskopického výsuvu. V balení sa nachádza 1 hlboký plech, 1 plytký plech a 1 rošt. Menovitý príkon: 3,3 kW.

Základné parametre

  • Trieda energ.účinnosti: A+
  • Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L
  • Gril: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Praktický pomocník do domácnosti

Vstavaná rúra  Mora VT 657 BX je vynikajúcou rúrou, ktorá vám ponúkne omnoho viacej ako iné rúry. Vďaka úspornému chodu spadá do energetickej triedy A+. Multifunkčná rúra  ponúka 11 funkcií a programovanie doby pečenia. Rúra je ovládána prostredníctvom dvoch špeciálnych zatláčacích gombíkov, ktoré sú doplnené vstavaným displejom s dotykovým ovládáním umožňujú nastavit širokú škálu programov rúry a digitálne nastavenie hodín.

  • funkcie rúry: horné a spodné vyhrievacie teleso, elektrický gril - malý, elektrický gril, spodné a kruhové teleso s ventilátorom, kruhové teleso s ventilátorom,spodné teleso s ventilátorom, špeciálny rýchlo ohrev, EcoClean, rozmrazovanie, ECO program, elektrický gril s ventilátorem 

Teleskopické výsuvy

Vstavaná multifunkčná rúra Mora VT 657 BX  vám ponúka 1 úrovňový teleskopický výsuv. Vďaka nim je manipulácia s plechmi veľmi pohodlná a bezpečná. Plechy po vysunutí zostávajú v stabilnej polohe a vy môžete bezpečne pokrm kontrolovať alebo upravovať.

Multifunkčná rúra

Multifunkčná rúra sporáku je elektrická. Okrem bežného pečenia ponúka 11 možností  vrátane čistenia. Prispôsobený je aj termostat, ktorý udrží stabilnú teplotu rúry. Rúra podporuje aj funkciu čistenia rúry Eco Clean pre jednoduché čistenie rúry parou. Teplotu môžete nastaviť do 275 °C. Okrem toho, že má rúra dotykový prehľadný displej ponúka aj detský zámok, ktorý chráni deti pred popálením. Dvierka sú sklenené a disponujú novým 3D chladením s trojitým sklom s tepelným deflektorom (CoolDoor) pre dokonalú bezpečnosť. Ich inovatívna konštrukcia spĺňa náročné požiadavky európskej normy znižujúcej teplo na čelnom povrchu spotrebiča. Okrem toho spĺňa aj estetické a užívateľské výhody. Multifunkčný sporák prichádza s novým a komfortným závesom dvierok s tlmeným zatváraním. Celosklenená vnútorná plocha sa veľmi ľahko čistí. Bonusom je možnosť sklo jednoducho demontovať a jednoducho umyť. Drôtené rošty a teleskopický výsuv na 1 úrovni uľahčuje manipuláciu s plechom a roštom. Celkový objem rúry je 71 l.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+
Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 2700 W
Typ čistenia: EcoClean
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 11

Ďalšie vlastnosti

Značka: Mora
iSmart: Nie
Jednoduché čistenie: Áno
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skiel dvierok: 3

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,7 cm
Výška: 59,5 cm
Hĺbka: 54,7 cm
Hmotnosť: 31,5 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Gril: Áno
Typ čistenia: EcoClean
Počet funkcií: 11

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,5 m
Sieťový kábel: bez zástrčky

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L
Celkový výkon rúry: 2700 W
Teplovzdušná funkcia: Áno

Ostatné

Kód produktu: 733634

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore