Mora VTS 447 BX

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 33 %

Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L, Gril: Nie, Celkový výkon rúry: 2200 W, Typ čistenia: EcoClean, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 8 Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná multifunkčná rúra Mora VTS 447 BX v čierno-nerezovom prevedení je zaradená do úspornej energetickej triedy A. Rúra s objemom 71 l ponúka možnosť regulácie teploty max. 275°C. Prostredníctvom zasúvacích gombikov si jednoducho nastavíte požadovaný program pečenia a teploty. Na výber máte z 8 rôznych programov pečenia. Vybavená je špeciálnym čistiacím programom Eco Clean, ktorý poskytne vyčistenie rúry z vnútra bez námahy a navyše je šetrný k životnému prostrediu. Nechýba tiež trojité sklo dvierok s tepelnym deflektorom CoolDoor. K dispozícii je výsuvné teleskopické rošty a detský zámok. V balení sa nachádza 1 pekáč, 1 rošt a 1 plech na pečenie.

 

 

 

Praktický pomocník do domácnosti

Vstavaná rúra na pečenie Mora VTPS 447 BX je vynikajúcou rúrou, ktorá vám ponúkne omnoho viacej ako iné rúry. Vďaka úspornému chodu spadá do energetickej triedy A Multifunkčná rúra ponúka 8 funkcií s teplovzdušným pečením a konvenčným ohrevom. Rúra je ovládána prostredníctvom dvoch špeciálnych zatláčacích gombíkov, ktoré sú doplnené vstavaným displejom s dotykovým ovládáním, umožňujú nastavit širokú škálu programov rúry a digitálne nastavenie hodín.

Programy a funkcie 

 • Horné a spodné vyhrievacie teleso
 • Spodné teleso s ventilátorom
 • Horné teleso s ventilátorom
 • Ohrev tanierov
 • Rozmrazovanie
 • EcoClean
 • Teplovzdušný ohrev
 • Horné a dolné teleso s parou
 • Kruhové teleso s ventilátorom a parou
 • Tlmené zatváranie dvierok
 • Detský zámok

Funkcia EcoClean

Vstavaná rúra Mora VTS 447 BX disponuje veľmi jednoduchým čistením rúry a vďaka tomu vám poskytne zdravé pečenie. Stačí naliať pol litra vody napríklad do pekáča, zvoliť program EcoClean a po cca 30 minútach môžete sledovať možné výsledky. Viditeľne čistý povrch celého vnútra rúry, mastnota alebo zapečené škvrny sa uvoľnia párou, takže to stačí jednoducho zotrieť handričkou. Vaša rúra je tak pripravená na ďalšie pečenie. 

Teleskopické výsuvy

Vstavaná multifunkčná rúra Mora vám ponúka teleskopické výsuvy. Vďaka nim je manipulácia s plechmi veľmi pohodlná a bezpečná. Plechy po vysunutí zostávajú v stabilnej polohe a vy môžete bezpečne pokrm kontrolovať alebo upravovať. Dodávaná je s príslušenstvom: 1 pekáč, 1 rošt a 1 plech na pečenie.

Tepelný deflektor CoolDoor a tlmené zatváranie dvierok

Dvierka sú sklenené a disponujú trojitým sklom s tepelným deflektorom (CoolDoor) pre dokonalú bezpečnosť. Ich inovatívna konštrukcia spĺňa náročné požiadavky európskej normy znižujúcej teplo na čelnom povrchu spotrebiča. Okrem toho spĺňa aj estetické a užívateľské výhody. Poteší vás aj tiché a pohodlné zatváranie dvierok, a to vďaka tĺmenému zatváraniu dvierok.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Nie
Celkový výkon rúry 2200 W
Typ čistenia EcoClean
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 8

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mora VTS 447 BX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené