Mortal Kombat X (PlayStation Hits Edition) - PS4 hra

Cena:
14,99 €

Pôvodná cena 19,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,30 €

POPIS PRODUKTU

Mortal Kombat X pre PS4 patrí medzi bojové hry s najznámejšou bojovou sériou. Hra sa vyznačuje – ako jej predchodcovia - svojou brutaliou a hernou chytľavosťou. Chvaty a údery sú ešte brutálnejšie, ako boli predtým, vďaka prepracovanej grafike. Inovácia nastala aj v samotnom hraní, kde s jedným hrdinom môžete vyskúšať niekoľko herných štýlov. Každý hrdina ostáva pritom jedinečný, ale tým môžete priniesť nový element do hry. Všetko je doplnené krutejšími a realistickejšími fatalitami. Vyzvite svojich kamarátov na bojové zápasy "bez rukavičiek" a ukážte, že ste v nich najlepší.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 25 %
Popis produktu

Zahrajte si dokonalú bojovú hru

Programátori zo štúdia NetherRealm oživili známu značku a napumpovali jej do žíl čerstvú krv. Prepojením tých najobľúbenejších a najzaujímavejších prvkov série s viacerými vlastnými novinkami posunuli bojovú hru na ďalšiu úroveň.

Užite si ešte väčšiu porciu útokov

Do hry sa opäť vracia i najpopulárnejší prvok Mortal Kombat odlišujúci ho od konkurencie, ktorým sú vysoko obľúbené fatality. Nechajte svojho protivníka trpieť, používajte tie najzákernejšie útoky a dorazte ho tým najefektívnejším spôsobom. Mortal Kombat X ponúka viac možností zohavenia a pripravenia protivníka o časti tela nežkedykoľvek predtým. V kombinácii s interaktívnym prostredím a kompletne vynovenou krásnou grafikou je Mortal Kombat X jednoducho unikátny.


Užite si ešte viac súbojov a vyberte si vhodného bojovníka

Využite možnosť zapojiť sa i do veľkého množstva online súbojov a súperte s najlepšími hráčmi sveta! Súťažte v turnajoch alebo sa pokúste získať svetový titul. Zúčastnite sa trvalých akcií. Tentoraz môžete využiť i možnosti výberu z viacerých verzií vašej postavy, ktoré majú odlišné schopnosti a výstroj. Herný čas sa vďaka tomu značne predĺži!

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Warner bro
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 130 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 160 g
Hĺbka: 10 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: PS4 hra

Ďalšie parametre

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatné

Kód produktu: 5051892217064

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore