Motorola Pulse Max červená

0 Pridaj vlastné hodnotenie (0)

Cena v predajni:

29,90 €

Rezervácia je zadarmo

Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

Nákup len v predajni

Cena v e-shope:

29,90 €

Doprava už od 0,00 €

Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

Na sklade v eshope 2-5 ks Kedy bude produkt v predajni?

Náhlavné slúchadlá Motorola Pulse Max v štýlovom červenom prevedení s frekvenciou 18-23.000 Hz a impedanciou 60 Ohm. Slúchadlá Motorola Pulse Max disponujú káblom s dĺžkou 1.2 m, ktorý dopĺňa integrovaný mikrofón. O maximálny komfort aj pri dlhodobom používaní sa postará ľahký hlavový most a 40 mm meniče, ktoré vám tiež poskytnú autentickú kvalitu zvuku.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Prevedenie

Pri prvom kontakte so slúchadlami Motorola Pulse Max vás určite zaujme ich elegantný a nadčasový vzhľad. Náhlavné slúchadlá sú vybané integrovaným mikrofónom, ktorý môžete v prípade potreby využívanie na telefonovanie bez toho, aby ste si museli vaše slúchadlá zložiť. Štýlové slúchadlá s frekvenciou 18-23.000 Hz disponujú káblom s dostatočnou dĺžkou až 1.2 m. Ich celkový vzhľad dopĺňa logo, ktoré je umiestnené z vonkajšej strany náušníkov.

 

Zaručený komfort 

Moderné náhlavné slúchadlá Motorola Pulse Max sú vybavené nastaviteľným hlavovým mostom. Skvelú izolúciu vám zaručia 40 mm meniče. Môžete sa tak nerušene sústrediť na počúvanie vašej obľúbenej hudby, sledovanie videí, filmov či telefonovanie. Motorola Pulse Max sú uhltraľahké, pružné a pohodlné, čo vám umožňuje používať ich dlhodobo bez nadmerného tlačenia.

 

Kompatibilita

Motorola Pulse Max sa pýšia štandardným 3.5 mm jackom, vďaka čomu sú kompatibilné s viacerými zariadeniami. Pokojne sa teda môžete rozhodnúť, či budete vašu obľúbenú hudbu počúvať prostredníctvom vášho mobilného telefónu, PC alebo MP3 prehrávača.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Obsah balenia: Manuál, slúchadlá

Ďalšie vlastnosti

Značka: Motorola

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 90 mm
Výška: 100 mm
Hmotnosť: 70 g
Hĺbka: 60 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: Manuál, slúchadlá

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore