Motorola Razr zlatý

  • Zľava 37 %

Uhlopriečka: 6.2 ", Operačná pamäť RAM: 6 GB, Kapacita: 128 GB, Rozlíšenie displeja: Full HD+. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smartfón Motorola Razr v zlatom prevedení ponúka 6,2" pOLED Cinemavision displej s rozlíšením 2142 × 786 pixelov a vonkajší 2,7" gOLED displej s rozlíšením 600 x 800 pixelov. Využíva 8-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon 710 s frekvenciou 2.2 GHz, operačný systém Android™ 9 Pie, 6 GB RAM a internú pamäť s veľkosťou 128 GB. Výdrž zaručí batéria s kapacitou 2510 mAh s podporou rýchleho nabíjania 15W TurboPower. Disponuje zadným 16 Mpx (f/1.7) a predným 5 Mpx (f/2.0) fotoaparátom. Vo výbave Wi-Fi, USB-C, NFC a Bluetooth 5.0. Nechýba čítačka odtlačkov prstov, ultrazvukový snímač, GPS, E-kompas. Podporuje karty E-SIM.

Skladací dizajn, dva displeje a jedno telo

Vďaka svojmu atypickému sklápaciemu prevedeniu sa Motorola Razr vyznačuje kompaktným dizajnom s nulou medzerou medzi pántami po zatvorení. Využíva inovatívnu technológiu CinemaVision z filmového priemyslu, zásluhou čoho si môžete vychutnať ultra širokouhlý rozmer. K dispozícii má 6,2" pOLED displej s rozlíšením 2142 x 786 pixelov pomerom strán 21:9Vonkajší 2,7" gOLED displej vám umožňuje reagovať na notifikácie, robiť autoportréty či počúvať obľúbenú hudbu bez nutnosti otvárať telefón.

 

Batéria s podporou rýchleho nabíjania 15W TurboPower

Plynulý chod bez nadmerného sekania zaručí 8-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon 710 s frekvenciou 2.2 GHz v kombinácii s operačným systémom Android™ 9 Pie a 6 GB RAM. Na uloženie dát a aplikácii je k dispozícii interná pamäť s veľkosťou 128 GB. Aby ste mohli využívať telefón bez obmedzení počas celého dňa je vybavený batériou s kapacitou 2510 mAh s podporou rýchleho nabíjania 15W TurboPower. Na jedno nabitie sa pýši výdržou až 28 hodín.

 

Prvotriedne fotografie a množstvo šikovných režimov

Motorola Razr zaznamená vynikajúce fotografie za každých okolností. Je vybavený umelou inteligenciou, ktorá identifikuje scénu, na základe čoho vám navrhne nastavenia. Disponuje prednou 5 Mpx kamerou so svetelnosťou f/2.0 a zadným 16 Mpx fotoaparátom s clonou f/1.7, ktorý môžete vyžuť aj ako selfie kameru. Aby boli vaše fotografie jedinečné vo dne aj v noci môžete využiť množstvo užitočných režimov, ako je napríklad režim zvýraznenia farby, ktorý ponechá len vami zvolenú farbu a zvyšok zmení na čiernobielu. Nechýba automatické zachytenie úsmevu či režim Kinematograf, pomocou ktorého môžete ponechať časť záberu v pohybe a zvyšok zmraziť.

 

Široká škála senzorov

Spoľahlivú ochranu dát a zároveň rýchly a jednoduchý prístup k aplikáciám bez potreby zadávať heslo vám poskytne integrovaná čítačka odtlačkov prstov. Samozrejmosťou sú aj ďalšie senzory ako GPS, E-kompas, gyroskop, akcelerometer, snímač priblíženia, ultrazvukový snímač a snímač okolitého svetla. V konektorovej výbave nájdete USB-CWi-Fi, NFC alebo Bluetooth 5.0.

Obsah balenia: manuál, cestovná nabíjačka, USB-C kabel, slúchadlá.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 6.2 "
Operačná pamäť RAM 6 GB
Kapacita 128 GB
Rozlíšenie displeja Full HD+

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Motorola Razr zlatý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami