Mobilné telefóny Motorola

Značka Motorola dnes na trh dodáva modely, ktoré väčšinou slúžia nenáročným používateľom, pre ktorých je prioritou jednoduché ovládanie, bezproblémový chod základných funkcií a čistý, ničím nerušený dizajn. Aj v stajni značky Motorola však nájdete drahšie modely vhodné pre všetkých, ktorí chcú špičkový výkon a hi-tech fotoaparát.

Nájdite príslušenstvo pre:

Výberom značky a modelu sa dostanete na stránku kompatibilného príslušenstva

Filtrovať

Pridať ďalšie parametre

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 42 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Motorola a prvý mobilný telefón na svete

Písal sa apríl 1973, kedy spoločnosť Motorola uskutočnila prvý hovor v mobilnej sieti s bunkovou štruktúrou, pričom použila analógový mobilný telefón. Telefón dostal pomenovanie DynaTAC. Pre svoju hmotnosť a rozmery dostal tiež prezývku „brick“ (tehla). 

Telefóny Motorola: Správna voľba, keď neviete, aký telefón si vybrať

Sú spoľahlivé, elegantné a funkčné. Mobilné telefóny Motorola sú obľúbenou voľbou aj dnes. Či už si vyberiete skladací smartfón Motorola Razr alebo mobilný telefón Motorola Edgenadčasovým dizajnom, určite nebudete sklamaní. Ak hľadáte elegantný, no zároveň štýlový telefón s veľkým displejom tak Motorola One Action bude pre vás tou správnou voľbou. Výkonný procesor a 48-hodinovú výdrž batérie na jedno nabitie vám zas ponúkne Motorola Moto X Style

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore