Motorola Talkabout T82 Extreme žlto-čierna


Počet kanálov: 16, Typ batérie: Ni-MH, Maximálny dosah: 10000 m,


Cena 109,00 €

2,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Odolná vysielačka Motorola T82 Extreme v modernom čierno-žltom prevedení s pásmom PMR 446 a maximálnym vysielacím výkonom 500mW sa pýši signálom s dosahom 10 km. Je vyrobená z odolného plastu so stupňom krytia IPx4, vďaka čomu sa vyznačuje vysokou odolnosťou v extrémnych podmienkach. Disponuje inverzným displejom, ktorý je ľahko čitateľný aj na jasnom svetle. Umožňuje využívať 16 kanálov alebo praktické LED svetlo. Napájanie prebieha pomocou 2x AA alkalických batérií alebo dobíjacích Ni-MH akumulátorov.

Odolná konštrukcia a inverzný displej

Sada praktických vysielačiek Motorola T82 Extreme sa podľa certifikácie IPx4 pýši odolnou konštrukciou v nepriaznivých podmienkach. Nechýba praktický inverzný displej, ktorý je zreteľne čitateľný aj vo veľmi jasnom svetle. V tme sa automaticky aktivuje podsvietenie displeja, zásluhou čoho vám umožňuje ich plnohodnotne využívať v akýchkoľvek svetelných podmienkach. Napriek svojej odolnej konštrukcii váži len 197 gramov a disponuje rozmermi 57 mm x 181 mm x 33 mm. V prípade núdze je tu pre vás praktické LED svetlo

 

Praktické napájanie a dosah vysielačky

Na otvorených priestranstvách je dosah vysielačiek až 10 km. K dispozícii možnosť voľby až 16 kanálov. Špeciálne tlačidlo na párovanie umožní rýchle a jednoduché spárovanie s ostatnými vysielačkami. Napájanie prebieha pomocou 2X AA alkalických batérií alebo dobíjacích Ni-MH akumulátorov.

Obsah balenia: 2 vysielačky, 2 spony na opasok, sieťová nabíjačka s 2 konektormi Micro USB, 2 NiMH akumulátory, 2 šnúry pre zavesenie, 2 slúchadlá, návod na použitie, prenosný kufor, rozlišovacie nálepky (16 ks)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet kanálov 16
Typ batérie Ni-MH
Maximálny dosah 10000 m

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Motorola Talkabout T82 Extreme žlto-čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené