Moza AirCross + diaľkový ovládač + motor iFocus + držiak na telefón

  • Doprava zadarmo

Stabilizátor, Maximálna nosnosť: 1,8 kg, Trojcestná hlava, Kapacita batérie: 2000 mAh, Výdrž batérie: 12 h, Šírka: 160 mm, Hĺbka: 130 mm, Výška: 190 mm, Hmotnosť: 896 g, V balení: diaľkové ovládanie, motor iFocus, držiak mobilu. Viac info


Cena 289,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Moza AirCross je profesionálny stabilizátor určený pre bezzrkadlové fotoaparáty s hmotnosťou nižšou ako 1,8 kg. Ručný stabilizátor je veľmi ľahký a umožňuje tvorbu profesionálnych záberov, ktoré budú vďaka trojosovej stabilizácii veľmi plynulé. Spárujete ho so smartfónom prostredníctvom Bluetooth. Integrovaná batéria má kapacitu 2000 mAh a poskytuje dostatok energie až na 12 hodín. Fotoaparát je možné z tejto batérie dobíjať. K stabilizátoru dostanete tiež diaľkový ovládač, motor iFocus a držiak na telefón.

Profesionálne videá

Nahrávajte videá ako profesionál vďaka pokročilému stabilizátoru Moza AirCross, ktorý je určený pre použitie s fotoaparátmi s maximálnou hmotnosťou 1,8 kilogramu. Tento stabilizátor využíva elektronickú trojosovú stabilizáciu, takže vaše nahrávané video bude vždy plynulé priamo z vašej ruky. S týmto stabilizátorom, tak môžete nahrávať naozaj čokoľvek, či už sa bude jednať o dokument alebo napríklad rally preteky.

Jednoduchá inštalácia

Moza Aircross je vybavená špeciálnym systémom, ktorý zaistí jednoduché, a hlavne rýchle umiestnenie fotoaparátu do stabilizátora. Samozrejmosťou je aj jednoduché a rýchle vybratie. Upínací mechanizmus je tiež kompatibilný s Manfrotto a Acra-Swiss. Tento stabilizátor tiež umožňuje automatickú kalibráciu os, ktorá zaistí vždy optimálne nastavenie pre nahrávanie videa.

Režim Sport

Stabilizátor Moza Aircross možno tiež prepnúť do režimu Sport. Tento režim vďaka pokročilým algoritmom a kvalitným motorčekom natočiť plynule aj veľmi rýchlo sa pohybujúci objekt. Tento režim vám umožní vytvárať skvelá videa bez následného postprocessingu.

Skvelá aplikácia

Ku stabilizátora Moza Aircross je tiež vyvinutá skvelá aplikácia. Stabilizátor možno spárovať so smartfónom a prostredníctvom neho vykonávať najrôznejšie nastavenia. Stabilizátor možno samozrejme využívať bez aplikácie a ovládať ho diaľkovým ovládačom. Na stabilizátore sa tiež nachádza ovládací panel, ktorý umožní jednoduché nastavenie.

Motor iFocus

Moza iFocus je zaostrovací motor, ktorý umožňuje prednastaviť počiatočný a koncový bod na dosiahnutie presného efektu zaostrenia. Motor nie je potrebné kalibrovať a môžete ho pripojiť k ľubovoľnej tyči alebo vlečnej šnúre s priemerom 15 mm. Napájanie zabezpečuje 600 mAh Li-Ion batéria, ktorá umožňuje až 24-hodinovú prevádzku.

Diaľkový ovládač

Diaľkové ovládanie s dosahom až 50 m ponúka ovládací panel vybavený displejom OLED. Zobrazuje stav pripojenia, úroveň nabitia batérie, režim pohybu, rýchlosť pohybu a ďalšie údaje. Vstavaná batéria vydrží až na 4 hodiny prevádzky.

Držiak na telefón

Držiak na upevnenie smartfónu priamo na sánky fotoaparátu je ideálne pre používanie gimbalu s funkciou Sledovanie objektu, pri ktorej na smartfóne označíte oblasť sledovania a gimbal bude automaticky sledovať označenú oblasť, a to aj pri pohybe.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Farba čierna
Kapacita batérie 2000 mAh
Výdrž batérie 12 hod.
Maximálna nosnosť 1.8 Kg
Trojcestná hlava Áno
Nastaviteľná výška Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Moza AirCross + diaľkový ovládač + motor iFocus + držiak na telefón

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami