MSI Creator PS321QR čierny


Monitor, rovná, 32 ", IPS, 2560x1440 px, Jas 400 cd/m2, Kontrast: 1000 : 1, HDR, Doba odozvy 1 ms, 165 Hz, Free sync, HDMI, DisplayPort, USB-C (3.0/3.1/3.2) 1 ×. Viac info


Cena 789,00 €

Zľava 2 % z predchádzajúcej ceny: 809,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 15,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Profesionálny monitor MS Creator PS321QR v čiernom prevedení sa vyznačuje 32-palcovou obrazovkou s QHD rozlíšením 2560 x 1400 px. Každý detail uvidíte vďaka LCD panelu s LED podsvietením, ktorý využíva zobrazovaciu technológiu IPS. Jeho snímkovú frekvenciu tvorí 165 Hz a dobu odozvy 1ms. Kontrastný pomer je 1000:1 a jas 400 cd/m2. Pestré farby zaistí 99% podpora Adobe RGB a sRGB. Pre pripojenie má k dispozícii rozhrania HDMI, DisplayPort, audio výstup a USB 3.2. Stojan je výškovo nastaviteľný. Podporuje VESA 100 x 100.

Zábava a tvorba

Nechajte sa vtiahnuť do 120 HZ filmu či hry. Technológia MSI Rapid IPS umožňuje prepínanie prvkov z tekutých kryštálov displeja až na 165 Hz, aby ste si mohli vychutnať ten najplynulejší zážitok bez ohľadu na zábavu alebo tvorbu. S dobou odozvy 1 ms sú rozmazanie a rozmazanie pohybu prakticky eliminované. Široké pozorovacie uhly 178 stupňov zaisťujú minimálne skreslenie a posun farieb aj pri sledovaní z extrémnych pozícií.

Zachyťte prírodu s 99% Adobe RGB

Zachyťte krásu prírody. MSI Creator PS321QR spĺňa vysoké štandardy farieb pokrytím 99% Adobe RGB, 99% sRGB a 95% DCI-P3/Display P3.

Skutočne výrazné odtiene

Monitor MSI Creator PS321 je vo výrobnom závode vopred kalibrovaný, aby bola zaručená špičková vernosť farieb. Displej potom prechádza prísnym testovaním, ktoré zaisťuje plynulejšie farebné prechody, lepšiu rovnomernosť a vysokú presnosť farieb s hodnotou delta-E (△ E) ≤ 2 farebný rozdiel.

Tvorte a užívajte si s HDR

Vychutnajte si najvernejší obraz so širším kontrastom medzi najjasnejšími a najtmavšími oblasťami monitora, čo vedie k bohatému a živému zážitku zo sledovania HDR.

Režim PIP a PBP

Využite výhody viacerých zdrojov. Vďaka exkluzívnemu OSD programu MSI Creator je absolútne nenáročné upravovať a prepínať obraz v obraze (PIP) aj obraz v obraze (PBP), čo vám umožní prezerať kreatívny obsah z viacerých zdrojov súčasne. Môžete si dokonca vybrať, ktorý zdroj zvuku sa má prehrať.

Creator OSD

Softvér vyvinutý pre ľahký prístup k profilu obrazovky, farebným režimom a asistencii na obrazovke kedykoľvek. Pomôžeme vám nájsť ten najsprávnejší a najpresnejší farebný rozsah pre každú tvorbu. Pred tlačou presne skontrolujte skutočnú veľkosť obsahu. Program MSI Creator OSD aj intuitívny 5-smerný navigačný joystick vám pomôžu vytvárať najviac intuitívnym a inteligentným spôsobom.

Pohodlný ergonomický dizajn

MSI Creator PS321QR zaručuje pohodlnú pracovnú a pozorovaciu pozíciu, keď zdieľate svoju kreativitu s ostatným. Ergonomicky navrhnutý stojan s nastavením sklonu, natočenia a výšky so zameraním na tvorbu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 32 "
Rozlíšenie displeja (px) 2560x1440
Zobraz.frekv. obrazovky (HZ) 165
Vstavané reproduktory Nie
Integrovaný TV tuner Nie
Zobrazovacia technológia IPS
Filter modrého svetla Áno
Odozva (ms) 1
Free sync Áno
USB-C Power Delivery Ne

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií MSI Creator PS321QR čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami