Multifunkčné vysávače

Silný výkon kombinované vysávače predurčuje k práci nielen v domácnosti, ale aj v garáži, dielni alebo aj na terase. Pri výbere sa okrem výkonu zamerajte aj na ďalšie informácie ako: dĺžka šnúry, objem, príslušenstvo vo výbave a ich ďalšie možné funkcie.

Kategórie produktov

Aplikované filtre

Zmazať všetky filtre

Zľava s kódom
Štítok
sivá
Farba
Nie
Regulácia výkonu
Ecg
Značka

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

O kategórii

 

Parametre pri výbere multifunkčného vysávača  

Predtým než sa pustíte do plnohodnotného vysávania s viacúčelovými vysávačmi, je dobré ujasniť si niekoľko vecí:

  • Chcete len suché alebo aj mokré vysávanie?

Väčšina multifunkčných vysávačov ponúka aj suché a mokré vysávanie. Ak ale patríte k domácnosti, ktorá má všade len koberce, je dobré si vybrať vysávač, ktorý má lepší výkon, aj keď funkcia mokrého vysávania chýba. Aj tak by ste ju nevyužili.

  • Objem nádoby

Veľkosť nádoby, indikuje ako dlho dokáže multifunkčný vysávač pracovať bez prestávky kvôli nútenému vyprázdneniu. Najviac výrobcov ponúka vysávač s objemom od 17 – 20 litrov.

  • Dĺžka kábla

Podľa veľkosti šnúry zistíte, ako ďaleko s multifunkčným vysávačom zájdete bez hľadania novej príručky. Čím väčšia plocha, ktorú chcete povysávať, tým viac je vhodnejší dlhší kábel. Najčastejšie majú viacúčelové vysávače vysávač s káblom dlhým 4 – 6 metrov.

  • Možnosti nástavcov

Cieľom multifunkčných vysávačov je zatočiť s každou špinou, aj tou najhoršie dostupnou. Práve z toho dôvodu má väčšina typov k dispozícii rôzne nástavce, napríklad rôzne dlhé trubice, gumené a štetinové nástavce.

Multifunkčné vysávače Kärcher

Medzi najobľúbenejšie kombinované vysávače patrí napríklad vysávače Kärcher, ktorá má v tomto odbore dlhú tradíciu. Recenzie na multifunkčné vysávače Kärcher nešetria pozitívnymi hodnoteniami. Podľa užívateľov dokážu tieto druhy dokonale povysávať koberec, podlahu, niektoré aj odfúkať lístie. Pozor ale na dĺžku kábla, najdlhší má 8 metrov, väčšina ale 4 – 6 metrov.