MyPhone Fun 6 čierny

Zobraziť

Zľava 18 %

Uhlopriečka ("): 5 ", Operačná pamäť RAM: 1 GB, Kapacita: 16 GB, Rozlíšenie displeja: HD,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Smartfón MyPhone Fun 6 disponuje 5“ IPS displejom s HD rozlíšením 1280 x 720 pixelov a jemnosťou 160 PPI a 2000 mAh batériou. Štvorjadrový procesor s frekvenciou 1.3 GHz je doplnený o 1 GB operačnú pamäť RAM, a spolu tak zvládnu viaceré funkcie naraz. Vnútornú pamäť má kapacitu 16 GB, ktorú si viete rozšíriť pomocou microSD karty až do 64 GB. Vybavený je predným fotoaparátom s rozlíšením 0,3 Mpx a zadným fotoaparátom s rozlíšením 2 Mpx. Podporuje technológiu Bluetooth 4.0, Wi-Fi, GPS aj Dual SIM. Konektorová výbava ponúka port microUSB 2.0. Využíva operačný systém Android Go.

5" IPS displej

Smartfón MyPhone FUN 6 zaujme dostupnou cenou, dizajnom a základnými funkciami. Prednej časti dominuje 5" displej s IPS technológiou, ktorá sa stará o jasnosť a sýtosť farieb. Dokumenty, fotografie a videá sa zobrazia v HD rozlíšení. Telefón môžete využívať počas celého dňa, vďaka 2000 mAh batérii. 

Tvorba a zdieľanie fotografií

Hlavný fotoaparát je vybavený 2 Mpx snímačom, vďaka ktorému sa možete tešiť na pekné fotografie alebo videá. LED blesk sa zase postará o kvalitné fotografie aj za horších svetelných podmienok. Nad displejom sa ukrýva predná 0,3 Mpx kamera. Fotky alebo videá viete zdieľať prostredníctvom Wi-Fi alebo Bluetooth 4.0. 

Procesor so štyrmi jadrami 

O spoľahlivý výkon sa stará štvorjadrový procesor s najvyššou dosahovanou frekvenciou 1.3 GHz a 1 GB operačná pamäť RAM. Vnútorná 16 GB pamäť telefónu poskytuje dostatok miesta pre vaše aplikácie. Telefón tiež podporuje microSD kartu s ktorou si túto pamäť môžete ešte zväčšiť až do 128 GB.  Vo výbave nájdete funkciu Dual SIM, ktorá umožní používanie dvoch SIM kariet súčasne a vy tak nebudete musieť nosiť služobný aj súkromný mobil zvlášť. Nechýbajú tiež funkcie ako GPS či Wi-Fi. V senzorovej výbave nájdete proximity, svetelný senzor a pohybový senzor. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 5 "
Operačná pamäť RAM 1 GB
Kapacita 16 GB
Rozlíšenie displeja HD

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie MyPhone Fun 6 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Paulína

9.1.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

Jozef

26.12.2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon