Mobil CPA Halo 11 Senior červený

18× Zobraziť


  Uhlopriečka: 2.4 ", 3G: Nie, Rozlíšenie displeja (px): 220x176, Typ telefónu: Klasický Viac info

  Farba


  Cena 38,90 €

  Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  Top príslušenstvo

  Zadarmo
  Zadarmo

  Ukázať všetko príslušenstvo

  4,7 / 5

  18×

  70% Kvalita
  Dobrá

  80% Hodnota za peniaze
  Výborná

  18 + nakupů

  Zobraziť 18 recenzií

  Popis produktu

  CPA Halo 11 Senior je telefón určený pre starších ľudí, k čomu ho predurčujú jeho veľké, dobre viditeľné klávesy a veľký displej s dobre čitateľnými číslami a písmenami. Dokonca po stlačení príslušnej klávesy s číslom, je toto číslo aj zvukovo oznámené. Pre starších ľudí je veľmi vhodné aj SOS tlačidlo na zadnej strane. Po jeho stlačení sa telefón začne spájať s SOS kontaktmi. Nechýba ani LED svietidlo využiteľné v prípade kedy potrebujete osvetliť kľúčovú dierku alebo čokoľvek iné. K dispozícii je aj budík, FM rádio alebo kalkulačka. Telefón vydrží na jedno nabitie až 10 dní.

  Vhodný pre seniorov

  Mobilný telefón CPA HALO 11 Senior je určený hlavne pre starších ľudí, ktorí majú problémy s ovládaním dnešných čoraz viac miniaturizovaných modelov. Vďaka svojim veľkým tlačidlám vo svojej prednej časti s ním nebudú mať problémy ani tí, ktorým sa už ťažšie ovládajú prsty. Telefón však dobre poslúži aj užívateľom, ktorí preferujú iba základné funkcie, to jest telefonovanie a písanie správ. Avšak tento telefón okrem svojich základných funkcií obsahuje aj viacero ďalších, ktoré ocení každý užívateľ.

  Foto kontakty

  Zaujímavou funkciou sú Foto kontakty. Od chvíle, kedy ku kontaktu uložíte fotografiu, poznáte veľmi jednoducho, kto volá. Rovnako tak jednoducho môžete na taký kontakt zavolať. Už si viac nemusíte lámať hlavu, kto vám kedy voláva.

  LED svietidlo

  Úžasnou a praktickou funkciou tohto mobilu je LED svietidlo, ktoré sa ovláda na boku telefónu samostatným tlačidlom a dá sa zapnúť, aj keď je telefón vypnutý. Najviac to pomôže vtedy, keď v tme odomykáte dvere, alebo hľadáte nejakú vec pri nedostatočnom osvetlení.

  SOS tlačidlo

  SOS tlačidlo, umiestnené na zdanej strane telefónu, je možné použiť v prípade núdze. Postará sa o svojich majiteľov v prípade, že bude potrebná zdravotná pomoc. Po jeho stlačení telefón totiž automaticky postupne zavolá na všetky uložené SOS čísla a bude vytáčať dovtedy, než sa hovor spojí.

  Ostatné funkcie

  Pre pohodlné nabitie sa mobil nabíja pomocou stojančeka, do ktorého sa telefón položí a je súčasťou balenia. Súčasťou telefónu je aj FM rádio, hudobný prehrávač a slot pre pamäťovú kartu až do veľkosti 32 GB. Vďaka pokročilým technológiám vydrží batéria po plnom nabití až 10 dní.

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Uhlopriečka 2.4 "
  3G Nie
  Rozlíšenie displeja (px) 220x176
  Typ telefónu Klasický

  Hodnotenie

  4,7 / 5

  18 recenzií Mobil CPA Halo 11 Senior červený

  70% Kvalita
  Dobrá

  80% Hodnota za peniaze
  Výborná

  František

  6. 6. 2022

  Celkové hodnotenie

  Kvalita Dobrá

  Hodnota za peniaze Dobrá  Základná Škola

  22. 12. 2021

  Celkové hodnotenie

  Kvalita Výborná

  Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Dizajn
  • dlhá výdrž batérie

  Výhodná kúpa za tie peniaze


  Ján

  11. 12. 2021

  Celkové hodnotenie

  Kvalita Dobrá

  Hodnota za peniaze Výborná


  Super mobil pre seniorov ????


  Marco

  19. 11. 2021

  Celkové hodnotenie

  Kvalita Výborná

  Hodnota za peniaze Výborná


  • rozmer
  • dokovacia stanica
  • cena
  • lacné plastové spracovanie