Najštýlovejšie notebooky s Windows 10

Platnosť akcie už bola ukončená dňa 31. 12. 2016 23:59

Hľadáte, čo najštýlovejší Windows 10 notebook na Vianoce? Pravdepodobne si budete vyberať z týchto štyroch nádherných kúskov. Toto sú azda najkrajšie Windows 10 notebooky aktuálne na trhu.

Najštýlovejšie notebooky s Windows 10


Preklápací notebook Asus UX390 je nadčasové majstrovské dielo, ktoré bolo dokonale vytvorené z odolného hliníka. Celé telo je zabalené do krytu využívajúceho hliníkové šasi s motívom sústredených kružníc. Súčasťou je Windows 10, ktorý poskytuje jednoduché používateľské rozhranie, plynulé prostredie a elegantný grafický dizajn.

Pozrieť ASUS UX390
 


Multifunkčný konvertibilný notebook Dell Inspiron 13z je schopný otočiť klávesovú a displejovú jednotku vzájomne o 360°. Na každom kroku oslovuje oblými krivkami, ktoré sú príjemné pri používaní, pričom celé telo je zabalené do krytu využívajúceho hliníkové šasi. Súčasťou je Windows 10, ktorý poskytuje jednoduché používateľské rozhranie, plynulé prostredie a elegantný grafický dizajn.

Pozrieť DELL INSPIRON 13Z
 

Multifunkčný notebook HP Spectre x360 sa stane vaším univerzálnym spoločníkom pre prácu i zábavu. Vďaka štyrom režimom si ho vždy môžete upraviť tak, ako vám to bude najviac vyhovovať, čím si uľahčíte a spríjemníte prácu. Súčasťou je Windows 10, ktorý poskytuje jednoduché používateľské rozhranie, plynulé prostredie a elegantný grafický dizajn.

Pozrieť HP SPECTRE X360
 

Viacrežimový notebook Lenovo Yoga 900 s kvalitnými závesmi, pomocou ktorých môžete displej otočiť až o 360°. Tieto závesy sa skladajú z 813 komponentov, takže prechod medzi jednotlivými režimami budete mať plynulý. Súčasťou je Windows 10, ktorý poskytuje jednoduché používateľské rozhranie, plynulé prostredie a elegantný grafický dizajn.

Pozrieť LENOVO YOGA 900V priebehu posledných rokov sa zvýšila energetická efektivita procesorov, takže sú výkonnejšie a zvládnu väčšie množstvo úloh naraz. Procesory Intel 5. a 6. generácie však dokážu oveľa viac ako len navýšenie výkonu. Vďaka nim môžu byť notebooky tenšie, ľahšie a mobilnejšie – teda presne také, aby vám uľahčili život a priniesli viac zábavy.

 


Notebook, tablet, alebo oboje? Na trhu je čoraz viac modelov, ktoré majú otočný, preklopiteľný alebo odnímateľný displej, a môžete  ich používať podľa potreby ako notebook alebo ako tablet. 

 

Intuitívne ovládanie pomocou dotyku už nie je iba doménou smartfónov a tabletov - písať rukou priamo na displej môžete aj na vašom notebooku.
 


Moderné notebooky vydržia na jedno nabitie bez problémov 5 hodín, no ani výdrž väčšia ako 10 hodín nie je ničím výnimočná. Vďaka tomu zvádnete bez nabíjačky hoci aj cestu naprieč Slovenskom.

 


Najnovšie modely notebookov spoznáte na prvý pohľad vďaka ich tenkému atraktívnemu dizajnu. Pri vyšších modeloch si môžete vychutnať aj skvelý 4K displej. 

 


Windows 10 je vďaka zabudovanému antimalvéru s funkciou antivírusu, prispôsobiteľnosti, ale aj vďaka moderným funkciám, najpoužívanejší operačný systém na Slovensku.
 

Pozrite si aj ďalšie zaujímavé notebooky:

 


 


 

Publikované: 16. 11. 2016

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore