Navitel E500 TMC Magnetic


Uhlopriečka ("): 5 ", Bluetooth: Nie, Kompat.pamäť.karty: micro SD, Interná pamäť: Áno, Vodeodolný: Nie, TMC: Nie, TIR mod: Nie, Bezplatná aktualiz.máp: Áno, Smart notifikácia: Nie, Alarm rýchlosť./bezp.kamery: Áno, Asist. radenia do jazd.pruhov: Áno, MP3 prehrávač: Nie, Podpora pre Geocaching: Nie,


Cena 99,00 €

Zľava 9 % z pôvodnej ceny: 109,00 € Zobraziť nápoveď

1,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Automobilová GPS navigácia Navitel E500 TMC Magnetic v čiernej farbe je ideálnym spoločníkom na cesty. Na prehľadnom a podsvietenom 5" TFT dotykovom displeji s rozlíšením 800 x 480 pixelov uvidíte cieľ vašej cesty a trasu. Vybavený procesorom Cortex-A7 s frekvenciou až 800 MHz, 128 MB operačnou pamäťou RAM a 8 GB úložiskom s možnosťou rozšírenia o 32 GB a systémom Windows CE 6.0. Z portov ponúka USB 2.0 a 3,5 mm jack. Výborná výdrž Li-pol batérie s kapacitou 1200 mAh. V menu nájdete mapy európskych krajín. Jednoduchá inštalácia na čelné sklo pomocou držiaka. Má aj TMC prijímač.

Veľký a prehľadný displej

Dominantou GPs navigácie je bezpochyby 5" TFT dotykový displej s perfekným podsvietením, ktoré zaisťuje skvelú viditeľnosť aj počas slnečných dní. Rozlíšenie displeja je 800 x 480 pixelov, aby bol obraz veľmi jemný a dobre vykreslený.  Okrem štandardného ovládania viete využiť aj hlasové pokyny.

Magnetický držiak 

Navigácia je vybavená praktickým magnetickým držiakom s nepretržitý napájaním, na ktoré využíva autozapaľovač. Držiak má veľmi silnú prísavku, ktorá sa prichytí na čelné sklo. Vo výhľade na cestu vám nebude prekážať. Inštalácia je veľmi jendoduchá a rýchla, navigáciu a držiak stačí k sebe len priložiť. Navigácia je v držiaku dobre a bezpečne ukotvená. Po vložení do držiaka sa navigácia automaticky spustí, ak ju z neho vyberie vypne sa po cca 15 minutách.

Mapové podklady pre celú Európu

Ďalšou výhodou navigácie Navitel E500 TMC Magnetic sú mapy až 43 európskych krajín, vďaka ktorým budete vždy vedieť kde sa práve nachádzate a kam smerujete. Okrem toho obsahuje aj podklady pre krajiny ako je Rusko, Bielorusko, Ukrajina a Kazachstan. Mapy sú nainštalované priamo v pamäti zariadenia. V prípade, že si chcete pridať ďalšie mapy, je potrebné ich ulotiť na microSD kartu s maximálnou kapacitou do 32 GB.

Albánsko, Andorra, Belgicko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Čierna Hora, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Chorvátsko, Island, Taliansko, Kazachstan, Cyprus, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Maďarsko, Macedónsko, Malta, Moldavsko, Monako, Nemecko, Holandsko, Nórsko, ostrov Man, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, Grécko, San Maríno, Slovensko, Slovinsko, Spojené kráľovstvo, Srbsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Ukrajina, Vatikán.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 5 "
Bluetooth Nie
Kompat.pamäť.karty micro SD
Interná pamäť Áno
Vodeodolný Nie
TMC Nie
TIR mod Nie
Bezplatná aktualiz.máp Áno
Smart notifikácia Nie
Alarm rýchlosť./bezp.kamery Áno
Asist. radenia do jazd.pruhov Áno
MP3 prehrávač Nie
Podpora pre Geocaching Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Navitel E500 TMC Magnetic

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené