NAVITEL F150

Zobraziť


Uhlopriečka ("): 5 ", Bluetooth: Nie, Kompat.pamäť.karty: micro SDHC, Interná pamäť: Áno, Vodeodolný: Nie, TMC: Nie, TIR mod: Áno, Bezplatná aktualiz.máp: Áno, Smart notifikácia: Nie, Alarm rýchlosť./bezp.kamery: Áno, Asist. radenia do jazd.pruhov: Áno, MP3 prehrávač: Áno, Podpora pre Geocaching: Nie,


Cena 49,90 €

1,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

GPS navigácia NAVITEL F150 s 5'' dotykovým TFT displejom a navigačným softvérom Navitel Navigator vám pomôže dostať sa vždy do stanoveného cieľa. K dispozícii je 2D/3D náhľad mapy Slovenska, Českej republiky, Bieloruska, Poľska a Ukrajiny s doživotnou aktualizáciou máp. Môžné pridanie máp ďalších krajín. SPEEDCAM upozorní na meranie rýchlosti. POI databáza zobrazí čerpacie stanice alebo parkoviská. Pracuje s procesorom Cortex A7 800 MHz, OS Windows CE 6.0 a 128 MB DDR3 pamäťou RAM. Navigáciu NAVITEL F150 v šedej farbe s kompaktnými rozmermi jednoducho umiestnite na čelné sklo pomocou priloženého stojana.

NAVITEL F150

GPS navigácia NAVITEL F150 vám pomôže dostať sa rýchlo a bezpečne do cieľa. Na 5 palcovom dotykovom TFT displeji s rozlíšením 480 x 272 obrazových bodov sa zobrazí stanovená trasa aj s budovami v 3D zobrazení. Zariadenie pracuje s procesorom Cortex A7 s frekvenciou 800 MHz a operačným systémom Windows CE 6.0. 128 MB DDR RAM pamäť poslúži pre uloženie dát. V prípade potreby je možné vloženie Micro SDHC karty s maximálnou kapacitou 32 GB.

Rýchlo dostupné informácie 

Vďaka detailným mapám si môžete naplánovať výlet v rámci Slovenska, Česka, Poľska, Ukrajiny aj Bieloruska. S programom Centrum aktualizácií Navitel Navigator si rýchlo a hlavne bezplatne aktualizujete mapy aj niekoľkokrát do roka. S databázou POI budete mať  prehľad o reštauráciách, parkoviskách a čerpacích staniciach. 

Navitel Navigator

So softvérom Navitel Navigator budeme mať vždy prehľad o vašej trase. Softvér prepočítavá vzdialenosti a navrhne vám až 3 možné trasy, ktorými sa môžete vybrať. K dispozícii je asistent jazdných pruhov, 3D zobrazenie križovatiek, hlasová navigácia s pokynmi a vizuálnymi inštrukciami. Pri šoférovaní oceníte užitočnú databázu SPEEDCAM s informáciami o radaroch či spomaľovaích pruhoch. 

Obsah balenia:

  • NAVITEL F150

  • Držiak do auta so stylusom

  • Nabíjačka do auta

  • Kábel USB

  • Manuál

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 5 "
Bluetooth Nie
Kompat.pamäť.karty micro SDHC
Interná pamäť Áno
Vodeodolný Nie
TMC Nie
TIR mod Áno
Bezplatná aktualiz.máp Áno
Smart notifikácia Nie
Alarm rýchlosť./bezp.kamery Áno
Asist. radenia do jazd.pruhov Áno
MP3 prehrávač Áno
Podpora pre Geocaching Nie

Hodnotenie

3,0 / 5

1 recenzia NAVITEL F150

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené