Navitel RE 900

Cena:
112,00 €

Pôvodná cena 129,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,24 €

POPIS PRODUKTU

GPS autonavigácia Navitel RE 900 ponúka dotykový 5'' IPS displej s rozlíšením 1280 x 720 pixelov a podsvietením. Navigačný softvér Navitel Navigator s mapami až 47 európskych krajín s ich doživotnou aktualizáciou vám pomôže dostať sa vždy do stanoveného cieľa. Platforma Android 4.4.2 spolu s procesorom MTK8382 a 1 GB pamäťou RAM pre bezchybný chod. Nechýba ani interné 16 GB uložisko s možnosťou rozšírenia. Je vybavená kamerou OmniVision s 5-vrstvovou sklenenou šošovkou a 140° uhlom záberu a funkciou G-senzor. Podpora siete Wi-Fi, 3G, Bluetooth 4.0 či FM-transmitter. Možné vložiť SIM kartu. Využíva 800 mAh 5V batériu.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 13 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Zvážte aj tento produkt

GPS navigácia s kamerou CARNEO Combo A9400 zaznamená dopravnú situáciu odohrávajúcu sa pred vami počas jazdy autom. Pripojenie k sieti pomocou siete 3G a SIM karty. Jednoduchá inštalácia na palubnú dosku pomocou držiaka. Disponuje širokouhlým dotykovým LCD displejom s uhlopriečkou 17 cm a prednou DVR kamerou s rozlíšením Full HD. Pracuje s platformou Android 5.0, procesorom ARM A7 Quad s frekvenciou 1.3 GHz a 1 GB operačnou pamäťou RAM. Pre záznamy je k dispozícii 16 GB interná pamäť s možnosťou rozšírenia do 32 GB. Aplikácia Car Assist pre online sledovanie vášho vozidla. O výdrž navigácia sa stará 900 mAh batéria.

Základné parametre

 • Uhlopriečka: 6,86 "
 • Bluetooth: Áno
 • Kompat.pamäť.karty: micro SDHC

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Kamera aj GPS navigácia v jednom

Navitel RE 900 je ideálna pre tých, ktorí hľadajú multifunkčné zariadenie spájajúce v sebe autokameru a GPS navigáciu. Kvalitu záberov má na starosti kamera OmniVision ukrývajúca sklenenú šošovku s 5 vrstvami. GPS navigácia obsahuje mapy 43 európskych krajín vrátane Bieloruska, Ruska, Kazachstanu a Ukrajiny, ktoré sa vám budú zdarma doživotne aktualizovať. Mapy vám prinášajú informácie o trasách, možných radaroch, rýchlostných kamerách, čo určite oceníte. Okrem toho sa na mape zobrazia aj 3D objekty, v prípade online režimu získavate informácie aj o hustote premávky, ktorú dokáže navigácia vypočítať.

Navitel RE900

GPS navigácia Navitel RE 900 vám pomôže dostať sa rýchlo a bezpečne do cieľa. Na 5 palcovom dotykovom IPS displeji s rozlíšením 1280 x 720 obrazových bodov sa zobrazí stanovená trasa. Zariadenie pracuje s procesorom  MTK8382 Cortex-A7 s frekvenciou 1.3 GHz a operačným systémom Android™ 4.4.2. Operačná pamäť RAM s kapacitou 1 GB poslúži pre uloženie dát. K dispozícii máte aj 16 GB internú pamäť. V prípade potreby je možné vloženie microSD karty s maximálnou kapacitou 64 GB. Podporuje tiež sieť 3G, Wi-Fi aj rozhranie Bluetooth 4.0 pre prenos dát. Ak vám chýba prísupt k sieti Wi-Fi môžete využiť aj SIM kartu, ktorú vložíte do kamery. Autonavigácia je tiež disponuje FM-transmiterom. 

Full HD záznamy

Navitel RE 900 disponuje Full HD kamerou OmniVision s 5-vrtvou sklenenou šošovkou pre vytvorenie kvalitných záberov (30fps) nielen počas pekných slnečných dní, ale aj v noci. Vďaka 140 stupňovému uhlu záberu zachytíte dianie pred vami a okolo vás. Vo výbave nechýba ani G-senzor, ktorý rýchlo reaguje na náhlu zmenu smeru jazdy a preťaženia. V momente, keď G senzor zaznamená razantnú zmenu pohybu, kamera automaticky uloží záznamy o udalosti. Kamera je navyše vybavená citlivým mikrofónom.

Obsah balenia: Navitel RE900, držiak na čelné sklo, adaptér do auta 12/24 V, Mini-USB kábel, Užívateľská príručka

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 5 "

Ďalšie vlastnosti

Značka: Navitel

Display/Grafika

iUhlopriečka: 5 "

Obsah balenia

Obsah balenia: Užívateľská príručka, Záručný list

Pamäť

Kompat.pamäť.karty: micro SDXC

Fyzické vlastnosti a farba

Hmotnosť: 150 g

Ostatné

Kód produktu: 8594181740852

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore