Navitel MR150 Night Vision

Cena:
69,00 €

Späť na NAY Extra kartu 1,38 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Kamera do auta NAVITEL MR150 Night Vision disponuje inteligentným 4,5" zrkadlom, ktoré zaznamená jazdu vo Full HD (1920x1080 px) rozlíšení a zaručí bezpečnú jazdu. So senzorom SC2363 (nočné videnie), uhlom záberu 120° a 4 sklenenými šošovkami zachytí všetko najpodrobnejšie. Pri narazení sa automaticky spustí nahrávanie a ochránia sa záznamy, a to všetko vďaka G-senzoru. Videá zhotoví vo formáte MOV. Nechýba tiež nahrávanie v slučke, automatický štart (ak je kamera pripojená k nabíjačke), detekcia pohybu, parkovací režim a nahrávanie zvuku. Pamäť si môžete rozšíriť pomocou microSD karty až do 64 GB. Li-Pol batéria disponuje kapacitou 300 mAh.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Váš svedok pri cestovaní aj v noci

Navitel MR150 Night Vision sa stane vaším ideálnym spolujazdcom. Inteligentné zrkadlo sa pýši 4,5 palcovou uhlopriečkou a skvele zapadne do každého interiéru vozidla. Zaznamená vašu jazdu autom vo vysokom Full HD rozlíšení 1820 x 1080 obrazových bodov pri 30 snímkach za sekundu. Záznamy zhotoví v MOV formáte. Disponuje tiež Nočným videním (senzor SC2363) a spolu s 4 šošovkami a 120° uhlom záberu, zachytia najpodrobnejší obraz či už cez deň alebo v noci. G-senzor vám potom pomôže pri riešení kolízií a ďalších zásadných momentov na ceste. Zrkadlo navyše podporuje microSD karty, a vďaka tomu si tak môžete rozšíriť pamäť do kapacity až 64 GB.

Praktické funkcie pre každú situáciu 

Kamera je vybavená viacerými funkciami, vďaka ktorým bude šoférovanie maximálne bezpečné. Vybavená je funkciou detekcia pohybu, ktorá bude zaznamenávať všetko čo sa bude diať okolo zaparkovaného auta. Ak je kamera pripojená k napájaniu spustí sa automatické nahrávanie hneď po naštartovaní. Nechýba tiež parkovací režim a nahrávanie zvuku. O výdrž sa postará Li-Pol batéria s kapacitou 300 mAh.

Obsah balenia: Kamera do auta NAVITEL MR150 Night Vision, Nabíjačka do auta, Adaptér do auta, Svorky, Obrúsok z mikrovlákna, Používateľská príručka, Záručný list

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 4,5 "
iWi-Fi: Nie
Dotyková obrazovka: Nie
Zabudovaný mikrofón: Áno
iMax.rozlíš.videa: 1920x1080
Uhol záberu hl.kamery: 120
Parkovací režim: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Navitel
Uhol záberu hl.kamery: 120
Počet kamier: 1

Display/Grafika

iUhlopriečka: 4,5 "
Dotyková obrazovka: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 40 mm
Výška: 85 mm
Dĺžka: 310 mm
Hmotnosť: 245 g

Multimedia

Podporované video formáty: MOV
Podporované obraz.formáty: jpg

Pamäť

Kompat.pamäť.karty: micro SD

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Dátové úložisko

iUkladacie médium: micro SD

Video

iMax.rozlíš.videa: 1920x1080
Sním.frekvencia pri videu: 30 sn/s

Batérie

Zabudovaná batéria: Áno

Funkcie

G-shock senzor: Áno
Parkovací režim: Áno

Ostatné

Kód produktu: NAVITEL MR150 NV

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore