Navitel T505 Pro čierna


Uhlopriečka ("): 7 ", Bluetooth: Áno, Kompat.pamäť.karty: SD, Interná pamäť: Áno, Vodeodolný: Nie, Smart notifikácia: Áno, Alarm rýchlosť./bezp.kamery: Áno, Asist. radenia do jazd.pruhov: Áno,


Cena 89,90 €

Zľava 10 % z pôvodnej ceny: 99,90 € Zobraziť nápoveď

1,80 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

GPS navigácia Navitel T505 Pro s 7'' dotykovým IPS displejom s rozlíšením1024 x 600 pixelov a operačným systémom Android™ 9.0 s podporou 3G siete. Zariadenie je vybavené 4-jadrovým procesorom s frekvenciou 1,3 GHz. Navitel disponuje 1 GB RAM a 16 GB interným úložiskom. Samozrejmosťou je podpora Wi-Fi a dual SIM. K dispozícii sú mapy 47 európskych krajín s doživotnou aktualizáciou máp. POI databáza zobrazí čerpacie stanice alebo parkoviská. O výdrž navigácie sa postará batéria s kapacitou až 2800 mAh. Možné pridanie máp ďalších krajín. SPEEDCAM upozorní na meranie rýchlosti. Možnosť rozšírenia pamäte pomocou SD karty až na 32 GB.

Skvelý displej

GPS navigácia Navitel T505 Pro vám pomôže dostať sa rýchlo a bezpečne do cieľa. Na 7 palcovom dotykovom IPS displeji s rozlíšením 1024 x 600 obrazových bodov sa zobrazí stanovená trasa aj s budovami v 3D zobrazeníZariadenie pracuje s 4-jadrovým procesorom s frekvenciou 1,3 GHz a operačným systémom Android 9.0.  Nechýba interná pamäť s kapacitou 16 GB. V prípade potreby je možné vloženie Micro SD karty s maximálnou kapacitou 32 GB.

Mapy 47 krajín

Autonavigácia Navitel T505 PRO má predinštalované mapy 47 krajín sveta (Evropa, Rusko, Kazachstán, Bielorusko, Ukrajina). Mapy obsahujú aktuálne informácie o dopravných križovatkách a mestskej infraštruktúre alebo radaroch. Samozrejmosťou je možné pridanie máp ďalších krajín. 

Skvelá batéria a ďalšie funkcie

Navigácia disponuje skvelou kapacitou batérie až 2800 mAh čo bohate postačí na celý deň nepretržitého používania. Samozrejmosťou navigácie sú aj funkcie ako Wi-Fi, Bluetooth, Smart notifikácie, asistent riadenia jazdných pruhov, automatické prerátanie trasy alebo hlasové ovládanie. V konektorovej výbave nájdete Micro USB a Jack 3,5 mm. Okrem všetkého disponuje navigácia dual SIM systémom.

Obsah balenia

  • Držiak do auta
  • Stojanček
  • Adaptér do auta 12/24 V
  • Domáci adaptér
  • Micro-USB — USB kábel
  • Užívateľská príručka
  • Záručný list

 

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 7 "
Bluetooth Áno
Kompat.pamäť.karty SD
Interná pamäť Áno
Vodeodolný Nie
Smart notifikácia Áno
Alarm rýchlosť./bezp.kamery Áno
Asist. radenia do jazd.pruhov Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Navitel T505 Pro čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené