NAY a. s. s novým CEO

NAY, a. s., prevádzkovateľ najväčšej maloobchodnej siete so spotrebnou elektronikou, oznámil zmenu na pozícii CEO spoločnosti. Do funkcie generálneho riaditeľa bol vymenovaný Martin Ohradzanský. Zmena je platná od 24. 5. 2012.

Martin Ohradzanský je biznis manažér, ktorý má za sebou celý rad úspechov ako vrcholový manažér  v oblasti spotrebnej elektroniky a IT technológií. Doteraz pôsobil vo vedení spoločnosti Microsoft Slovakia, predtým ako generálny riaditeľ Panasonic Slovakia.   
 
„NAY a.s. je v procese transformácie na multikanálového predajcu. Tak, ako sme boli lídrom pri rozvoji dnes už  klasického maloobchodu na Slovensku, chceme byť lídrom a prinášať inovácie aj pri rozvoji multikanálového predaja, ktorý bude trendom najbližšieho obdobia. Veríme, že pán Martin Ohrádzanský, ktorý aj z predchádzajúceho pôsobenia dobre pozná našu spoločnosť, je najlepším kandidátom pre vedenie spoločnosti pri napĺňaní tejto vízie. Získavame v ňom v našich radoch vynikajúceho človeka po odbornej aj ľudskej stránke. Veľmi nás teší, že prijal našu ponuku a posilní spoločnosť,“ uviedol Peter Zálešák.
 
 „Som rád, že som sa stal súčasťou spoločnosti, ktorá je už viac ako 20 rokov jednotkou na trhu so spotrebnou elektronikou. Mojim cieľom je, aby NAY upevnil do budúcna svoju pozíciu jednotky, a to nielen v predaji elektroniky, ale aj v starostlivosti o zákazníka a  v inováciách, ktoré pre spotrebiteľa  a pre celý trh prináša. Na svoje pôsobenie v NAY sa teším  a zároveň v ňom vidím veľkú výzvu, keďže trh  maloobchodného predaja sa vďaka novým technológiám dramaticky mení, “ dodal k svojmu vymenovaniu nový generálny riaditeľ Martin Ohradzanský.

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.