NAY Elektrodom ďalej expanduje. Otvoril už 5. predajňu v Bratislave

NAY Elektrodom sa vracia do centra hlavného mesta a 29. novembra otvoril novú predajňu na Obchodnej ulici v Bratislave. Je to už štvrtá nová predajňa, ktorú jednotka na trhu so spotrebnou elektronikou otvorila v roku 2012, celkovo 29. na Slovensku. Nová predajňa je prvou predajňou s novým multichannelovým konceptom malého formátu, ktorý otvára v Bratislave.

Predajne NAY na Dunajskej ulici a na Obchodnej ulici v Bratislave boli v 90. rokoch známe väčšine Bratislavčanov. V čase, keď bola kvalitná elektronika svetových značiek stále nedostatkový tovar, boli tieto predajne ich hlavným zdrojom. NAY neskôr v roku 1998 vytvoril veľkoplošný formát NAY Elektrodom, pre ktorý v centre mesta dostatočný priestor nebol. Dnes sa do centra opäť vrátil s  novým multichannelovým konceptom menšieho formátu.
 
„Nová predajňa na Obchodnej ulici má menšiu plochu oproti ostatným predajniam NAY Elektrodom, na ktoré sú zákazníci zvyknutí. Na dvoch podlažiach na ploche 497 m2 sme však schopní ponúknuť zákazníkovi celú šírku nášho sortimentu a všetky naše služby,“ vysvetlil Martin Ohradzanský, generálny riaditeľ spoločnosti NAY.
 
 „Koncept využíva a kombinuje výhody kamennej predajne aj internetového predaja. Zákazník si môže vybrať z tovaru, ktorý je k dispozícii k okamžitému odberu, alebo si vyberie s pomocou predajcov z ponuky, ktorá je k dispozícii v nášom centrálnom sklade a my mu vybratý tovar dovezieme domov. Cieľom je byť bližšie k zákazníkovi a ponúknuť mu na výber čo najviac možností  a spôsobov nákupu, podľa jeho individuálnych preferencií. Koncept sme si vyskúšali už v Prešove a stretol s veľmi dobrým ohlasom od zákazníkov. Veríme, že si novú predajňu obľúbia aj Bratislavčani,“ dodal Martin Ohradzanský.

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.