NAY Elektrodom oslavuje tridsiatku - na Kysuciach

NAY Elektrodom naďalej expanduje. 14. februára otvára novú predajňu v Čadci. Tridsiata predajňa je už treťou s novým menším konceptom.

Čadca sa stáva jubilejným tridsiatym a zároveň najsevernejším bodom siete NAY Elektrodom.  Predajňa bude umiestnená v Obchodnom centre Čadca, Slobody 3039/4. Nový NAY Elektrodom ponúkne zákazníkom na ploche 450 m2 široký sortiment značkovej elektroniky v spojení s kvalitnými službami, čo je pre sieť štandardom a počas prvého víkendu aj špeciálne uvádzacie ceny. 
 
„Nový NAY Elektrodom na Kysuciach prinesie zákazníkom všetko, čo v súvislosti s elektronikou potrebujú - od poradenstva, cez nákup tovaru na splátky, poistenie, až po odvoz domov, montáž a servisné služby. Nová predajňa určite poteší aj zákazníkov, ktorí preferujú nákup cez náš e-shop. Získajú ďalšie, už 30. miesto pre osobný odber. Aj v Čadci budú môcť zákazníci využiť nezáväznú rezerváciu cez www.nay.sk a následný osobný odber do 1 hodiny, “ hovorí František Vámoši, vedúci oddelenia marketingu spoločnosti NAY. 
 
Predajňa má, tak ako ostatné dve otvorené predajne v Bratislave a v Prešove, menšiu predajnú plochu. Je však schopná ponúknuť zákazníkom celé portfólio produktov a všetky služby, rovnako ako veľké predajne. „Prínosom spomínaného formátu je využívanie a kombinácia výhod kamennej predajne a internetového predaja. Zákazník si môže vybrať z tovaru, ktorý je k dispozícii k okamžitému odberu, alebo si s pomocou predajcov vyberie z ponuky, ktorá je k dispozícii v sklade a my mu vybraný tovar privezieme domov. Našim cieľom je byť bližšie k zákazníkovi a ponúknuť mu na výber čo najviac možností nákupu, podľa jeho individuálnych potrieb. Koncept sme už vyskúšali v dvoch predajniach a stretol sa s veľmi dobrým ohlasom od zákazníkov. Veríme, že si novú predajňu obľúbia aj v Čadci,“ dodal Martin Ohradzanský, generálny riaditeľ spoločnosti NAY.

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.