NAY Elektrodom otvára v Spišskej Novej Vsi svoju 27. predajňu

Jednotka na trhu so spotrebnou elektronikou, spoločnosť NAY a.s., otvára 31.mája o 9.00 hod novú predajňu NAY Elektrodom v obchodnom centre NEO Zóna v Spišskej Novej Vsi.

Spišská Nová Ves je už 23. mestom, v ktorom sa bude nachádzať NAY Elektrodom. Nová predajňa bude zároveň 27. v sieti NAY Elektrodom. Predajňa bude súčasťou väčšieho komplexu obchodov v novom obchodnom centre NEO Zóna na Medzi 14 v Spišskej Novej Vsi.
 
Nový NAY Elektrodom ponúkne na ploche 882m2 zákazníkom štandardne široký sortiment značkovej elektroniky, ktorý je pre sieť charakteristický a v prvý víkend aj špeciálne  uvádzacie ceny. O spokojnosť všetkých zákazníkov sa v predajni bude starať 23 zamestnancov. 
 
„Neustále sa snažíme rozširovať našu predajnú sieť tak, aby sme priniesli kompletnú ponuku služieb a náš sortiment elektroniky bližšie k zákazníkom. Sme radi, že na Spiši pribudol NAY Elektrodom, v ktorom môžu zákazníci vybaviť všetko, čo v súvislosti s elektronikou potrebujú  - od poradenstva, cez nákup tovaru na splátky, jeho prípadné poistenie až po odvoz domov, montáž a samozrejme aj prípadné servisné služby. Zákazníci budú môcť aj tu využiť našu najnovšiu službu: rezerváciu cez náš internetový obchod www.nay.sk a následný osobný odber už do 1 hodiny,“ hovorí František Vámoši, vedúci oddelenia marketingu spoločnosti NAY. 

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.