NAY Elektrodom ponúkne hernú konzolu PlayStation Vita ako prvý!

Dlho očakávaná novinka od SONY, herná konzola PlayStationVita vstupuje na svetový trh 22. februára 2012. Ako prví ju na Slovensku môžu mať zákazníci NAY Elektrodom. Úderom polnoci konzolu ponúkne predajňa NAY Elektrodom v bratislavskom Auparku.

„Už tradične prinášame našim zákazníkom novinku v sektore elektronických hier ako prví na Slovensku,“ uviedol Ľuboš Bojo, riaditeľ nákupu spoločnosti NAY a.s. „Tým najviac nedočkavým, ktorý si kvôli PS Vita privstanú pridáme aj niečo naviac v podobe malého darčeka. “ Prví zákazníci dostanú k novej PS Vita darčekový balíček so slúchadlami od spoločnosti Sony.

Prenosná herná konzola PS Vita, je zdokonaleným modelom svojho predchodcu PlayStation Portable. PS Vita disponuje veľkým 5-palcovým širokouhlým OLED displejom, špičkovým rozlíšením 960 x 544 a funkciou Multitouch, podporuje Bluetooth, WiFi a model pre náročnejších aj pripojenie do mobilnej 3G siete a lokalizáciu pomocou GPS. Vďaka možnosti pripojenia na internet PS Vita umožňuje aj využívanie najznámejších sociálnych sietí ako Facebook, Skype či Twittwer. Aplikácie si užívateľ môže zdarma stiahnuť z PlayStation Store.

PS Vita umožňuje interakciu aj s PlayStation 3. Hráči PS 3 a PS Vita tak môžu proti sebe hrať kompatibilné hry online. Nová konzola dokonca umožňuje začať hru na PS Vita a dokončiť ju doma na PS3 alebo naopak.

V predajniach NAY Elektrodom bude dostupná vo verzii WiFi za 249,- €, verzia s modulom 3G a GPS bude mať cenu 299,- €.

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.