NAY Elektrodom sa stal Obchodníkom roka 2013 v elektronike

NAY Elektrodom sa stal víťazom 1. ročníka súťaže MasterCard Obchodník roka 2013 v kategórií Predajca elektroniky, v kategórii Absolútny víťaz sa umiestnil na druhom mieste.

Ocenenia Obchodník roka 2013 podporovaných generálnym partnerom MasterCard Europe boli udelené subjektom, ktoré získali najlepšie hodnotenie v rozsiahlom reprezentatívnom výskume spoločnosti INCOMA GfK. Hodnotenými parametrami bolo spontánne menovanie najlepšej predajne, počet nakupujúcich a miera ich vernosti predajni, dôvera zákazníkov a spokojnosť s vybranými parametrami, ktorými boli sortiment, kvalita, personál, služby a usporiadanie.  

V kategórii MasterCard Predajca elektroniky roka 2013 sa stal víťazom NAY Elektrodom. „Sme radi, že naša sieť predajní vyhráva u zákazníkov hlavne vďaka širokému rozsahu sortimentu a kvalite ponúkaného tovaru i služieb,“ uvádza Martin Ohradzanský, generálny riaditeľ spoločnosti NAY, a.s. O silnej podpore slovenských zákazníkov svedčí aj druhé miesto v kategórii Absolútny víťaz.
 
NAY Elektrodom má za sebou úspešný rok. Ocenenie Obchodník roka nasleduje krátko po udelení titulu Superbrands 2014, ktorý spoločnosť získala aj v minulom roku. Tento titul sa udeľuje v 90 krajinách sveta, na Slovensku sa výber uskutočnil spomedzi jedného milióna registrovaných značiek. 

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.