NAY Elektrodom udelí doživotie za jediný nákup

NAY Extra klub sa neustále rozrastá, čoskoro privíta svojho 500 tisíceho člena. Ten získa doživotne: 500 € ročne na nákupy v sieti predajní NAY Elektrodom a zlatú členskú kartu so zľavou 7 percent. Polmiliónteho člena NAY Extra klubu očakáva spoločnosť NAY na prelome januára a februára.

Členom NAY Extra klubu sa môže stať každý zákazník, ktorý v predajni NAY Elektrodom nakúpi tovar za viac ako 300 eur. Z členstva nevyplývajú žiadne povinnosti, ani poplatky. Klub má tri úrovne, podľa typu vernostnej karty (modrá, strieborná, zlatá) ponúka 3 % zľavu, 5 % zľavu a 7 % zľavu z každého nákupu. Každý nový člen NAY Extra klubu získava automaticky modrú kartu s 3 % zľavou. Ak počas troch rokov hodnota jeho nákupov prekročí sumu 5 000 €, zákazník získa striebornú kartu, a teda 5 % zľavu. Ak počas troch rokov hodnota jeho nákupov prekročí sumu 10 000 €, zákazník získa zlatú kartu, a teda 7 % zľavu.

Mechanizmus NAY Extra klubu je jednoduchý, člen klubu získava zľavu (3 % až 8 %) z každého nákupu vo forme bodov, ktoré sa mu pripisujú na účet, pričom 1 bod = 1 euro. Body si môže na účte aj zbierať a použiť ich naraz, pričom zaplatí iba bodmi na svojej karte. „Napríklad z nákupu televízora v hodnote 1000 eur zákazník získa 3 % zľavu, čiže 30 bodov, ktoré majú hodnotu 30 eur. Tieto body môže použiť pri niektorom z ďalších nákupov a odpočítať si ich z ceny. Napríklad pri ďalšom nákupe použije svojich 30 bodov a zaplatí namiesto 50 eur za mikrovlnku už len 20 eur,“ vysvetľuje Laura Ondriašová, hovorkyňa spoločnosti NAY. Členovia NAY Extra klubu si zároveň môžu uplatniť aj špeciálne akcie s ďalšími výhodami, napr. bonusové týždne, keď môžu v určitom časovom období získať vyššie klubové zľavy.

Jeden z prvých vernostných systémov

Vernostný klub NAY Extra vznikol v novembri 1999 po otvorení prvej veľkoplošnej predajne NAY Elektrodom v Bratislave. V tom období bol jedným z prvých vernostných systémov, fungujúcimi na Slovensku. Spoločne s rastom spoločnosti a otváraním nových predajní rástla aj jeho členská základňa. „Sme nesmierne radi, že sa náš NAY Extra klub takto etabloval na slovenskom trhu a stále je oň vysoký záujem,“ uviedla Laura Ondriašová, hovorkyňa spoločnosti NAY.

Body za nákup kdekoľvek

Spoločnosť NAY však pre zákazníkov pripravila i ďalšiu možnosť, ako ušetriť na nákupoch, a to prostredníctvom NAY Extra Premium karty, ktorá funguje ako kreditná karta.

Prostredníctvom nej zákazník získa v akejkoľvek predajni k svojmu nákupu 1 % zľavu (na svoj klubový účet) a o 1 % vyššie zľavy aj v predajni NAY Elektrodom. Čiže držiteľ NAY Extra Premium karty môže platiť svojou kartou denne nákupy v potravinách, tankovanie či nákupy oblečenia, pričom z každej platby získava 1 % vo forme bodov na svoj klubový účet. Za nákup v predajniach NAY Elektrodom dostane namiesto svojej bežnej zľavy o 1 % vyššiu zľavu.

Informácie o stave vernostného účtu sa zákazník dozvie priamo v predajni NAY Elektrodom, na web stránke spoločnosti www.nay.sk alebo prostredníctvom infolinky na tel. čísle 0850 111 444. Web stránka spoločnosti zároveň poskytne bližšie informácie aj o kampani Doživotie za jediný nákup.

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.