NAY Elektrodom vám zabezpečí dovolenku bez obáv

Niektoré veci sa nedajú ovplyvniť. Pokiaľ ide o spotrebiče, ani takmer stopercentná ochrana nezabezpečí, že sa im niečo nemôže stať. Dovolenkujúci si však zaslúžia oddych bez akýchkoľvek stresov. Spoločnosť NAY im ho chce umožniť. Zákazníci, ktorí si v júli zakúpia notebook, fotoaparát alebo kameru na splátky, získajú automaticky aj poistenie voči náhodnému poškodeniu na 2 roky zdarma.

„Dovolenku si tak naši zákazníci môžu užiť skutočne naplno. Nemusia sa obávať, ak im niekto obleje nešťastnou náhodou notebook alebo zhodí kameru na zem. Zákazníkom chceme umožniť prežiť naozaj krásne a bezstarostné leto,“ uviedla Laura Ondriašová, hovorkyňa NAY. Ako ďalej dodala, čoraz väčšie množstvo zákazníkov pri kúpe nového tovaru nezvažuje len cenu, ale aj služby s pridanou hodnotou a komplexný servis. Hoci má každý spotrebiteľ zo zákona nárok na 24-mesačnú záručnú lehotu na zakúpený tovar, na neočakávané udalosti sa táto záruka často nevzťahuje. Poistenie voči náhodnému poškodeniu umožní, aby v prípade neočakávanej udalosti zákazník nemusel hradiť opravu svojho spotrebiča. A neočakávaných udalostí môže byť skutočne mnoho: spotrebič môže nechtiac poškodiť napokon i dieťa alebo domáci miláčik a náklady na odstránenie poruchy sa môžu vyšplhať poriadne vysoko.

„Zákazník, ktorý získa k zakúpenému tovaru spomínané poistenie má istotu, že v prípade potreby mu NAY Elektrodom zabezpečí jeho opravu. Pokiaľ by sa poškodený tovar nedal opraviť, zákazníkovi vrátime späť peniaze, znížené len o amortizáciu tovaru,“ dodala L. Ondriašová.

Akciovú ponuku môžu zákazníci využiť vo všetkých predajniach NAY Elektrodom v období od 1.7.2010 do 31.7.2010. Akcia však platí iba pre fyzické osoby. Dvojročné poistenie voči náhodnému poškodeniu je možné získať iba pri zakúpení akéhokoľvek notebooku, fotoaparátu alebo kamery na splátky.

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.