NAY otvorí svoju prvú dlhoočakávanú predajňu v Bardejove

Po dvoch rokoch od otvorenia troch predajní na východe Slovenska, k nim pridáva spoločnosť NAY a. s. ďalšiu. Novú predajňu otvorí už 12. júla 2018 v rýchlo sa rozrastajúcej obchodnej štvrti na Duklianskej ulici v Bardejove. V tejto predajni nájde prácu približne 14 ľudí.

NAY a. s., slovenská jednotka v maloobchodnom predaji spotrebnej elektroniky, tak rozšíri sieť už na 36 predajní NAY v 30 mestách na Slovensku. NAY a. s. okrem toho prevádzkuje ešte 18 predajní Electro World v 13 mestách v Česku.

„Dopyt po našich službách na východnom Slovensku stále rastie, preto sme chceli zvýšiť ich dostupnosť. Tešíme sa z toho, že budeme opäť bližšie k našim zákazníkom,“ povedal Martin Ohradzanský, generálny riaditeľ NAY a. s.

Nová predajňa má celkovú plochu vyše 850 m2 a predajnú plochu 660 m2. Otváracie hodiny predajne budú denne od 9:00 do 20:00 hod. V predajni bude pre zákazníkov dostupný plnohodnotný sortiment siete a navyše je pripravená aj špeciálna ponuka produktov platná do nedele 15. júla 2018.

Samozrejme k dispozícii budú mať zákazníci aj obľúbenú službu nezáväznej rezervácie produktov v predajni cez internet a následné vyzdvihnutie a platbu v predajni. Na nákup tak môžu využiť e-shop www.nay.sk a predajňu využiť len ako odberné miesto.

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.