NAY smart home

Smart kuchyňa Smart kuchyňa

Ovládajte rúru, varnú dosku alebo umývačku riadu na diaľku - cez mobil si môžete nastaviť teplotu rúry, zvoliť vhodný program alebo skontrolovať zostávajúcu dĺžku umývacieho cyklu. Aj rannú kávu si môžete uvariť priamo z postele, osobne si ju už musíte iba zobrať z kávovaru. A ak máte obavu, či ste nezabudli niečo vypnúť, môžete to urobiť pokojne aj z práce, cez mobilnú aplikáciu.

Smart vchod Smart vchod

Pozrite sa cez mobil kto vám práve stojí pri dverách, privítajte ho cez intercom a dovnútra ho pustite nadiaľku - bez kľúča. Okolie domu môžete mať tiež pod dohľadom kamery a ak senzor zachytí neželaný pohyb napríklad na záhrade, bude vás informovať a okamžite spustí alarm.

Smart obývačka Smart obývačka

Ovládajte televízor, projektor alebo audio systém cez telefón. Váš obľúbený film alebo hudbu si tak môžete pustiť odkiaľkoľvek, upravovať nastavenia, hlasitosť, alebo osvetlenie v miestnosti bez toho, aby ste museli vstať z gauča. A vy môžete pokojne oddychovať pri náladovom osvetlení, ktoré si tiež jednoducho nastavíte cez smartfón.

Smart kúpeľňa Smart kúpeľňa

Smat zubná kefka, váha či tlakomer vyhodnotia vaše údaje, sledujú štatistiky a ak bude treba, aj vám poradia. A ak zabudnete vypnúť svetlo alebo niektorý spotrebič, zásuvku vypnete nadiaľku cez mobil. Naopak, práčku alebo sušičku dokážete zapnúť aj z práce a doma vás bude čakať vypraná a vysušená bielizeň.