NAY štartuje novú zoznamku Elektrolove

NAY dnes predstavil svoju novú službu Elektrolove – zoznamku, ktorá pri vyhľadávaní a odporúčaní partnerov využíva ako parametre aj informácie o tom akú elektroniku jej klienti vlastnia a používajú.

V dnešnej dobe sme stále viac závislí na technológiách a istá kompatibilita s partnermi aj v tomto smere je, pre fungujúci vzťah, žiadúca. Podľa istej britskej štúdie, ktorá skúmala vzťahy, ktoré trvali menej ako 3 roky, boli v 17 % prípadov za rozpad vzťahu, priamo alebo nepriamo, zodpovedné problémy s elektronikou, ktorá nebola u partnerov kompatibilná. Najčastejšou príčinou boli rozdielne operačné systémy telefónov, hneď za ňou nasledovali odlišné preferencie pri hracej konzole. V zozname príčin rozchodov však figurujú aj menej očakávané spotrebiče ako napríklad práčky, sporáky alebo kávovary.

Elektrolove je zoznamka, ktorá stavia na existujúcej technologickej platforme, ktorú NAY rozšírilo o parametre spojené s elektronikou. Pôvodne riešila vyhodnocovanie 70 preferencií, po rozšírení o elektroniku je ich 112.

NAY chce využiť najmä databázu svojho vernostného klubu NAY Extra, ktorý má viac ako milión členov. Klienti zoznamky tak môžu dať súhlas na využitie svojej histórie nákupov pre odporúčací algoritmus, ktorý sa snaží navrhovať vhodných partnerov.

„Neustále sa snažíme rozširovať služby nášho vernostného klubu a Elektrolove je ďalší z benefitov pre členov NAY Extra klubu. Nie je to obvyklá služba pre predajcu spotrebnej elektroniky, ale naši zákazníci sa v prieskume vyjadrili, že by ju privítali. Máme najväčšiu databázu členov vernostného klubu, a tiež údaje o ich nákupoch za 30 rokov, čiže vieme využiť túto synergiu,“ uviedol Emil Huraj, marketingový riaditeľ NAY.

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.