NAY zdvojnásobí silu svojich dobrých anjelov

Každým nákupom v NAY sa môžete stať pre niekoho dobrým anjelom, avšak v októbri má vaša pomoc dvojnásobnú veľkosť. Stačí, ak zaokrúhlite cenu svojho nákupu o pár centov smerom nahor. Takto darovaný anjelský dar cez NAY sa v októbri zdvojnásobí, keďže NAY ku každému anjelskému daru svojich zákazníkov pridá rovnakú čiastku. Pomôže tak preklenúť koniec ťažkého roka a spríjemniť Vianoce rodinám, ktoré potrebujú pomoc.

Spoločnosť NAY podporuje neziskovú organizáciu Dobrý anjel už od roku 2007. Tá pomáha rodinám s nezaopatrenými deťmi, v ktorých je niekto chorý na rakovinu, alebo dieťa trpí na inú zákernú chorobu (napríklad detskú mozgovú obrnu, cystickú fibrózu, chronické zlyhanie obličiek, svalovú dystrofiu typu Duchenne alebo Downov syndróm), a v ktorých táto choroba dostala rodinu do finančnej tiesne.

„Spolu s našimi zákazníkmi sme už poskytli Dobrému anjelovi celkom viac ako 590 000 €. Chceli by sme preto poďakovať všetkým našim zákazníkom, ktorí sa rozhodli pomáhať a zaokrúhlili výslednú hodnotu svojho nákupu. Finančne sme pomohli sumou vyše 160 000 €. Okrem toho, rodinám v núdzi sme poskytli aj 1 887 spotrebičov do ich domácností v hodnote približne 430 000 €,“ uviedol Ing. Peter Zálešák, predseda predstavenstva NAY a. s.

V tomto ťažkom roku je pomoc pre ľudí v núdzi potrebnejšia ešte viac ako inokedy, preto sa spoločnosť NAY rozhodla v októbri zdvojnásobiť každý príspevok, ktorý zákazníci urobia zaokrúhlením nákupu nielen v predajni, ale aj v e-shope. K sume, ktorú zaokrúhľovaním darujú zákazníci, pridá NAY rovnakú čiastku.

Rodinám, ktoré musia každý deň bojovať s ťažkým osudom dokáže pomôcť aj pár centov. Ak totiž aj takúto malú sumu daruje viacero ľudí, spolu sme schopní vyzbierať čiastku, ktorá dokáže podať pomocnú ruku v jednom mesiaci aj trom tisíckam rodín. Najmä, ak sa v októbri každá pomoc ráta rovno dvakrát,“ dodala Ľudmila Kolesárová z neziskovej organizácie Dobrý anjel.

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.