Nedis HUMI130CBK

Typ zvlhčovača: Teplá para, Objem vodného zásobníka: 6000 ml, Ionizátor: Áno, Čistenie vzduchu: Nie Viac info

Popis produktu

Zvlhčovač Nedis HUMI130CBK ponúka automatické riadenie vlhkosti, a to vďaka integrovanému vlhkomeru, ktorý dokáže merať vlhkosť vzduchu a príslušným spôsobom upravovať svoju prevádzku. LED obrazovka presne ukazuje úroveň vlhkosti v miestnosti a slúži na naprogramovanie optimálneho nastavenia. Objemná 6 litrová nádrž na vodu obsahuje keramický filter na čistenie vody používaný na vytváranie chladného aerosólu.

Nedis HUMI130CBK

  • Monitorovanie ovzdušia - so zobrazením hodnôt nameraných vstavaným vlhkomerom na LED displeji 
  • Automatické nastavenie zvlhčovača - zaisťuje udržanie zodpovedajúceho prostredia 
  • Veľká nádrž s objemom 6 litrov - zaisťuje neprerušované použitie 
  • Čistenie vody - pomocou keramického filtra 
  • Vylepšenie prostredie - pomocou automatického nočného svetla, plazmové funkcie a aromatických olejov 
  • Automatické zastavenie - po nastavení časovača alebo vyprázdnenie alebo vybratie nádrže

Konzistentná klíma

Prevezmite kontrolu nad svojím prostredím a pomocou tohto zvlhčovača so samočinným nastavením a plazmovou funkciou automaticky udržujte zdravú, konzistentnú klímu vo svojej domácnosti.

Automatické riadenie vlhkosti

Zvlhčovač ponúka automatické riadenie vlhkosti, a to vďaka integrovanému vlhkomeru, ktorý dokáže merať vlhkosť vzduchu a príslušným spôsobom upravovať svoju prevádzku.

LED obrazovka

LED obrazovka presne ukazuje úroveň vlhkosti v miestnosti a slúži na naprogramovanie optimálneho nastavenia. 12-hodinový časovač umožňuje nastaviť zvlhčovač tak, aby sa po uplynutí zvolenej doby automaticky vypol.

6 litrová nádrž 

Objemná 6 litrová nádrž na vodu obsahuje keramický filter na čistenie vody používaný na vytváranie chladného aerosólu. Plazmová funkcie zvlhčovača navyše pomáha minimalizovať množstvo mikróbov v ovzduší a odstrániť pachy v miestnosti. Svoje prostredie môžete ďalej vylepšiť pridaním niekoľkých kvapiek aromatického oleja na plstené obloženie spodnej nádržky alebo pomocou nočného svetla, ktoré sa automaticky zapne, keď sa zotmie. Akonáhle sa nádrž na vodu vyprázdni alebo nádrž vyberiete zo základne, aby ste ju mohli naplniť, zvlhčovač sa automaticky vypne.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ zvlhčovača Teplá para
Objem vodného zásobníka 6000 ml
Ionizátor Áno
Čistenie vzduchu Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Nedis HUMI130CBK

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené