Need for Speed Heat PC hra

Cena:
24,99 €

Pôvodná cena 54,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,50 €

POPIS PRODUKTU

Závodná hra Need for Speed Heat vás zavedie do sveta rýchlych áut a nelegálnych pouličných nočných pretekov, ktoré sa konajú v meste Palm City. K dispozícii je denný aj nočný režim, ktorý sa odlišuje v prístupe policajtov v okamihu, keď porušíte zákon. Súťažiť môžete v pretekoch alebo v driftovacích aj terénnych podujatiach. Za výhry získate rôzne doplnky a peniaze na nákup vozidiel, ktoré môžete vylepšovať podľa svojich predstáv. Hra určená pre počítač je dodávaná na DVD disku a má anglickú lokalizáciu.

Zobraziť celý popis

  • Akcia
  • Zľava 54 %
Popis produktu

 

Prekonajte všetky limity

Hra Need for Speed Heat disponuje denným aj nočným režimom. Cez deň si zasúťažite v Speedhunter Showdown a získajte peniaze za víťazstvo v pretekoch alebo v driftovacích a terénnych podujatiach. V nočných hodinách sa zapojte do nelegálnych poulučných pretekoch, aby ste si zvýšili reputáciu a získali hodnotné odmeny.

Úprava vozidiel a postavy

V hre vylepšite akékoľvek auto tak, aby vyhovovalo vášmu jazdnému štýlu a vlastnostiam trate. Do vášho obľúbeného vozidla môžete kúpiť výkonnejší motor, rôzne časti karosérie a dokonca aj výfukový systém, aby auto vydávalo zvuk presne podľa vašich predstáv. Vizuálnu stránku dotvoríte širokou škálou farieb a nápisov. Nechýba ani možnosť prispôsobenia vzhľadu vášho avatara pomocou oblečenia a rôznych doplnkov.

Hliadkujúci policajti

V meste Palm City hliadkujú policajti, ktorí sa snažia chytiť bezohľadných vodičov. Cez deň sú policajti menej agresívny takže sa budete musieť snažiť, aby ste upútali ich pozornosť. V noci sa ale pravidlá zmenia. Na smenu nastúpia nečestní policajti, ktorí pod vedením Mercera použijú všetky dostupné prostriedky na vaše zastavenie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: DVD
Platforma: PC
Typ hry: Závodné
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: DVD
Platforma: PC
Typ hry: Závodné
Vekové obmedzenie: 16+
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 137 mm
Výška: 190 mm
Hmotnosť: 140 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: EAPC03563

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore