Need for Speed Heat PS4 hra

Zobraziť


Médium: BLU-RAY, Platforma: PlayStation 4, Typ hry: Závodné, Lokalizácia: anglická,


Cena 49,90 €

Zľava 17% z pôvodnej ceny: 59,90 € Zobraziť nápoveď

1,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Závodná hra Need for Speed Heat vás zavedie do sveta rýchlych áut a nelegálnych pouličných nočných pretekov, ktoré sa konajú v meste Palm City. K dispozícii je denný aj nočný režim, ktorý sa odlišuje v prístupe policajtov v okamihu, keď porušíte zákon. Súťažiť môžete v pretekoch alebo v driftovacích aj terénnych podujatiach. Za výhry získate rôzne doplnky a peniaze na nákup vozidiel, ktoré môžete vylepšovať podľa svojich predstáv. Hra určená pre hernú konzolu Sony PlayStation 4 je dodávaná na Blu-ray disku a má anglickú lokalizáciu.

 

Prekonajte všetky limity

Hra Need for Speed Heat disponuje denným aj nočným režimom. Cez deň si zasúťažite v Speedhunter Showdown a získajte peniaze za víťazstvo v pretekoch alebo v driftovacích a terénnych podujatiach. V nočných hodinách sa zapojte do nelegálnych poulučných pretekoch, aby ste si zvýšili reputáciu a získali hodnotné odmeny.

Úprava vozidiel a postavy

V hre vylepšite akékoľvek auto tak, aby vyhovovalo vášmu jazdnému štýlu a vlastnostiam trate. Do vášho obľúbeného vozidla môžete kúpiť výkonnejší motor, rôzne časti karosérie a dokonca aj výfukový systém, aby auto vydávalo zvuk presne podľa vašich predstáv. Vizuálnu stránku dotvoríte širokou škálou farieb a nápisov. Nechýba ani možnosť prispôsobenia vzhľadu vášho avatara pomocou oblečenia a rôznych doplnkov.

Hliadkujúci policajti

V meste Palm City hliadkujú policajti, ktorí sa snažia chytiť bezohľadných vodičov. Cez deň sú policajti menej agresívny takže sa budete musieť snažiť, aby ste upútali ich pozornosť. V noci sa ale pravidlá zmenia. Na smenu nastúpia nečestní policajti, ktorí pod vedením Mercera použijú všetky dostupné prostriedky na vaše zastavenie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PlayStation 4
Typ hry Závodné
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Need for Speed Heat PS4 hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Štefan

19.9.2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené