Nescafé Dolce Gusto Grande 16ks

19× Zobraziť

  • Zľava 26 %

Typ nápoja: káva, Kapsulový systém: Dolce Gusto,


Cena 3,99 €

Zľava 26 % z pôvodnej ceny: 5,39 € Zobraziť nápoveď

0,08 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


4,3 / 5

19×

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

19 + nakupů

Zobraziť 19 recenzií

Popis produktu

Kávové kapsule NESCAFÉ® Dolce Gusto® Grande vám ponúknu prvotriednu kvalitu, s jednoduchosťou prípravy. Stačí vložiť kapsulu do kávovaru, stlačiť tlačidlo a v zápätí máte dokonalú kávu, s hustou penou, jemnou arómou a zamatovou chuťou. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Grande je ideálne do veľkého hrnčeka (200 ml), v ktorom si vychutnáte dve odrody zŕn 100% arabiky, s intenzitou 5/11. Balenie obsahuje 16 ks hermeticky uzavretých kapsúl, na prípravu 16 šálok kávy Grande.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Grande, Kapsulová káva 16ks

  • Veľká šálka kávy s plným telom a jemnou penou. V tomto veľkom hrnčeku (200 ml) plnom lahodnej čistej arabiky si vychutnajte vôňu čerstvo namletej kávy s ovocnými tónmi pripomínajúcimi bergamot. Intenzita 5/11.
  • Pri vývoji jedinečnej, sviežej a ovocnej vôni v nápoji NESCAFÉ® Dolce Gusto® Grande talentovaní tvorcovia zmiešali juhoamerické a východoafrické kávové zrná arabiky.
  • V čerstvom stave sa káva udržuje vďaka hermeticky uzavretým kapsulám navrhnutým pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Preto má šálka zakaždým bohatú arómu
  • 16 kapsúl pre 16 nápojov NESCAFÉ® Dolce Gusto® Grande.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Grande

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Grande je poriadne veľká šálka kávy s plným telom a jemnou penou. V tomto veľkom hrnčeku (200 ml) plnom lahodnej čistej arabiky si vychutnajte vôňu čerstvo namletej kávy s ovocnými tónmi pripomínajúcimi bergamot. Intenzita 5/11.

PRVOTRIEDNA KÁVA

Pre kávové zrná, z ktorých sa vyrábajú nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putujú tvorcovia do všetkých kútov sveta od Brazílie, Kolumbie, Etiópie až po Vietnam a do mnoho ďalších krajín.

ESPRESSO DO MINÚTY

S kávovarmi NESCAFÉ® Dolce Gusto® si vychutnáte perfektné espresso do jednej minúty. Vďaka profesionálnemu tlaku kávovarov si môžete pripraviť kávu profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.  

OCHRANA ČERSTVOSTI A ARÓMY

Unikátna kávová kapsula je navrhnutá tak, aby v spojení s kávovarom NESCAFÉ® Dolce Gusto® zaistila dokonalý zážitok z každej šálky. Aróma a chuť kávy sú hermeticky uzatvorené v každej kapsule, zostávajú tak uchovávané v nemennej kvalite, na prípravu vašej bezchybnej šálky.

JEDNODUCHÁ PRÍPRAVA

Jednoducho vložte kapsulu Grande do svojho kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápätí tu máte skvelú kávu Grande. Podrobný návod na použitie systému NESCAFÉ® Dolce Gusto® je k stiahnutiu na na oficiálnej stránke Dolce Gusto®.

CEZ 30 KÁVOVÝCH KREÁCIÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latté macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

Balenie obsahuje 16 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocou ktorých si môžete pripraviť 16 šálok Grande.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ nápoja káva
Kapsulový systém Dolce Gusto

Hodnotenie

4,3 / 5

19 recenzií Nescafé Dolce Gusto Grande 16ks

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Zoltán

8. 4. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn

Vynikajúca káva zo silnou chuťou.


Martin

19. 8. 2016

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon

Káva


Anonymný

13. 9. 2014

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon

Śtefan

9. 8. 2014

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené