Nescafé Dolce Gusto Grande Intenso 16ks

40× Zobraziť

  • Zľava 23 %

4,7 / 5

40×

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

40 + nakupů

Zobraziť 40 recenzií

Popis produktu

Kávové kapsule NESCAFÉ® Dolce Gusto® Grande Intenso vám ponúknu prvotriednu kvalitu, s jednoduchosťou prípravy. Stačí vložiť kapsulu do kávovaru, stlačiť tlačidlo a v zápätí máte dokonalú kávu, s hustou penou, jemnou arómou a zamatovou chuťou. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Grande Intenso je ideálne do veľkej 180 ml šálky, v ktorej si vychutnáte dve odrody zŕn 100% arabiky, s intenzitou 9/11. Nechajte sa zviesť chuťou po tmavom ovocí pripomínajúcom čiernu čerešňu. Balenie obsahuje 16 ks hermeticky uzavretých kapsúl, na prípravu 16 šálok kávy Grande Intenso.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Grande Intenso, Kapsulová káva 16ks

  • Veľká šálka silnej, aromatickej čistej arabiky s plným telom a jemnou penou. Vychutnajte si v tejto veľkej (180 ml) voňavej šálke arómu praženej kávy a tóny tmavého ovocia pripomínajúce čiernu čerešňu. Intenzita 9/11.
  • Kreatívna zmes  juhoamerických a východoafrických zŕn kávy arabika. Praženie a mletie tejto prvotriednej čistej zmesi kávy arabika tvorcovia pre tento väčší objem špeciálne upravili tak, aby dosiahli aromatickú bohatosť a plné telo vo veľkej šálke.
  • V čerstvom stave sa káva udržuje vďaka hermeticky uzavretým kapsulám navrhnutým pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Preto má šálka zakaždým bohatú arómu
  • 16 kapsúl pre 16 malých nápojov NESCAFÉ® Dolce Gusto® Grande Intenso.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Grande Intenso

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Grande Intenso je veľká šálka silnej, aromatickej čistej arabiky s plným telom a jemnou penou. Vychutnajte si v tejto veľkej (180 ml) voňavej šálke arómu praženej kávy a tóny tmavého ovocia pripomínajúce čiernu čerešňu. Intenzita 9/11.

PRVOTRIEDNA KÁVA

Pre kávové zrná, z ktorých sa vyrábajú nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putujú tvorcovia do všetkých kútov sveta od Brazílie, Kolumbie, Etiópie až po Vietnam a do mnoho ďalších krajín.

ESPRESSO DO MINÚTY

S kávovarmi NESCAFÉ® Dolce Gusto® si vychutnáte perfektné espresso do jednej minúty. Vďaka profesionálnemu tlaku kávovarov si môžete pripraviť kávu profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.    

OCHRANA ČERSTVOSTI A ARÓMY

Unikátna kávová kapsula je navrhnutá tak, aby v spojení s kávovarom NESCAFÉ® Dolce Gusto® zaistila dokonalý zážitok z každej šálky. Aróma a chuť kávy sú hermeticky uzatvorené v každej kapsule, zostávajú tak uchovávané v nemennej kvalite, na prípravu vašej bezchybnej šálky.    

JEDNODUCHÁ PRÍPRAVA

Jednoducho vložte kapsulu Grande Intenso do svojho kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápätí tu máte skvelú kávu Grande Intenso. Podrobný návod na použitie systému NESCAFÉ® Dolce Gusto® je k stiahnutiu na na oficiálnej stránke Dolce Gusto®.

CEZ 30 KÁVOVÝCH KREÁCIÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latté macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

Balenie obsahuje 16 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocou ktorých si môžete pripraviť 16 šálok Grande intenso.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ nápoja káva
Kapsulový systém Dolce Gusto

Hodnotenie

4,7 / 5

40 recenzií Nescafé Dolce Gusto Grande Intenso 16ks

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Miroslav

7. 2. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


.


Daniela

1. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaZuzana

18. 11. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


super, výborné, som spokojná


Tomáš

8. 6. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon