Nescafé Dolce Gusto Cappuccino 16ks

75× Zobraziť

  • Zľava 23 %

4,6 / 5

77×

88.9% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

75 + nakupů

Zobraziť 77 recenzií

Popis produktu

Kávové kapsule NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cappuccino vám ponúknu prvotriednu kvalitu, s jednoduchosťou prípravy. Stačí vložiť kapsulu do kávovaru, stlačiť tlačidlo a v zápätí máte dokonalú kávu, s hustou penou, jemnou arómou a zamatovou chuťou. Jedno balenie NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cappuccino obsahuje 16 ks kapsúl, z toho 8 na prípravu mliečnej peny a 8 na prípravu 100% kávy Arabica. Spojením týchto dvoch komponentov vznikne lahodná a obľúbená káva cappuccino s bohatou penou.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cappuccino, Kapsulová káva 16ks

  • V tejto talianskej ikone sa bohatá, silná aróma intenzívneho espressa kombinuje s jemnou chuťou a smotanovou textúrou mliečnej peny.
  • Je pripravené v dvoch kapsulách, z ktorých jedna je pre espresso a druhá pre mlieko. Espresso je tmavá talianska pražená zmes 100% juhoamerickej kávy arabika.
  • V čerstvom stave sa káva udržuje vďaka hermeticky uzavretým kapsulám navrhnutým pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Preto má šálka zakaždým bohatú arómu.
  • 8 kávových a 8 mliečnych kapsúl pre 8 šálok (240 ml) Cappuccina NESCAFÉ® Dolce Gusto®.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cappuccino

Objavte taliansku ikonu NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cappuccino. Bohatá, silná aróma intenzívneho espressa sa kombinuje s jemnou chuťou a smotanovou textúrou mliečnej peny.

PRVOTRIEDNA KÁVA

Pre kávové zrná, z ktorých sa vyrábajú nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putujeme do všetkých kútov sveta od Brazílie, Kolumbie, Etiópie až po Vietnam a do mnoho ďalších krajín.

ESPRESSO DO MINÚTY

S kávovarmi NESCAFÉ® Dolce Gusto® si vychutnáte perfektné espresso do jednej minúty. Vďaka profesionálnemu tlaku kávovarov si môžete pripraviť kávu profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.

OCHRANA ČERSTVOSTI A ARÓMY

Unikátna kávová kapsula je navrhnutá tak, aby v spojení s kávovarom NESCAFÉ® Dolce Gusto® zaistila dokonalý zážitok z každej šálky. Aróma a chuť kávy sú hermeticky uzatvorené v každej kapsule, zostávajú tak uchovávané v nemennej kvalite, na prípravu vašej bezchybnej šálky.

JEDNODUCHÁ PRÍPRAVA

Do kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® stačí vložiť kapsulu s mliekom a následne kapsulu s kávou. Vaše Cappuccino bude hneď hotové. Podrobný návod na použitie systému NESCAFÉ® Dolce Gusto® je k stiahnutiu na na oficiálnej stránke Dolce Gusto®.

CEZ 30 KÁVOVÝCH KREÁCIÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latté macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

Balenie obsahuje 16 kapsúl (8 kávových a 8 mliečnych) navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocou ktorých si môžete pripraviť 8 šálok Cappuccina.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ nápoja káva
Kapsulový systém Dolce Gusto

Hodnotenie

4,6 / 5

77 recenzií Nescafé Dolce Gusto Cappuccino 16ks

88.9% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ing. Peter

27. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze DobráPavol

8. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaŠimon

4. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Chutí výborne
  • Dobrá cena

Rýchle a jednoduché použitie.


Vlasta

2. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca