Nescafé Dolce Gusto Choco Caramel (16ks)

Zaregistrujte kód z obalu a vyhrajte až 72 balení kapsúl

Cena:
4,99 €

Pôvodná cena 5,39 €
Pri nákupe produktu získate extra hodnotu bodov 0,20 €

POPIS PRODUKTU

Pripravte si dokonalé Chococino Caramel s intenzívnou čokoládovou chuťou a s tónmi karamelu, zavŕšenú bohato speneným mliekom. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Chococino Caramel si pripravíte jednoducho vo svojom kávovare, do ktorého stačí vložiť kapsulu, stlačiť tlačidlo a v zápätí máte lahodný nápoj s hustou penou. Balenie obsahuje 8 kapsúl čokolády v prášku a 8 kapsúl mlieka navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, na prípravu 8 šálok Chococina Caramel.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 7 %
 • 4% späť na NAY Extra kartu

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Ďalšie varianty tovaru

Hore

Popis produktu

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Chococino Caramel, Kapsulová čokoláda (16ks)

 • Objavte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Chococino Caramel. Tvorcovia vzali skvelé Chococino a pridali ďalšiu úroveň chuti. Tóny karamelu prechádzajú bohatým čokoládovým nápojom a bohato speneným mliekom.
 • NESCAFÉ® Dolce Gusto® Chococino Caramel bolo vytvorené pre momenty odpočinku s vašimi priateľmi. Bohatá chuť čokoládového nápoja s tónmi karamelu je sprevádzaná bohato speneným mliekom.
 • Každé balenie obsahuje 8 kapsúl čokoládového prášku a 8 kapsúl mlieka navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Z jedného balenia si môžete pripraviť 8 šálok Chococina Caramel.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Chococino Caramel

Objavte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Chococino Caramel. Ku skvelému Chococinu pridali tvorcovia ďalšiu úroveň chuti. Tóny karamelu prechádzajú bohatým čokoládovým nápojom a bohato speneným mliekom. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Chococino Caramel bolo vytvorené pre momenty odpočinku s vašimi priateľmi. Bohatá chuť čokoládového nápoja s tónmi karamelu je sprevádzaná bohato speneným mliekom. 

JEDNODUCHÁ PRÍPRAVA

Najskôr do svojho kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® vložte bielu kapsulu s mliekom. Potom použite hnedú kapsulu a vychutnajte si svoje dokonalé Chococino Caramel. Podrobný návod na použitie systému NESCAFÉ® Dolce Gusto® je k stiahnutiu na na oficiálnej stránke Dolce Gusto®.

CEZ 30 KÁVOVÝCH KREÁCIÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latté macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

Každé balenie obsahuje 8 kapsúl čokoládového prášku a 8 kapsúl mlieka navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Z jedného balenia si môžete pripraviť 8 šálok Chococina Caramel.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ nápoja: káva
Kapsulový systém: Dolce Gusto

Ďalšie vlastnosti

Značka: Nescafe

Ďalšie parametre

Typ nápoja: káva
Kapsulový systém: Dolce Gusto

Ostatné

Kód produktu: 12397767

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore