Nescafé Dolce Gusto Cold Brew (12ks)

Kúpte 2 balenia kapsúl, zaregistrujte sa a vyhrajte retro bicykel, longboard alebo 12 balení kapsúl

Cena:
4,99 €

Pôvodná cena 5,69 €
Späť na NAY Extra kartu 0,10 €

POPIS PRODUKTU

Kávové kapsule NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cold Brew vám ponúknu prvotriednu kvalitu, s jednoduchosťou prípravy. Stačí vložiť kapsulu do kávovaru, stlačiť tlačidlo a v zápätí máte dokonalý studený kávový nápoj, ktorý je perfektným osviežením pre horúce letné dni. Cold Brew je pripravený studenou extrakciou, vďaka čomu je jemnejší v chuti a je doplnený tónmi karamelu a čakanky. Jedno balenie NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cold Brew obsahuje 12 ks kapsúl, pre prípravu 12 šálok Cold Brew NESCAFÉ® Dolce Gusto®.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 12 %

Ďalšie varianty tovaru

Hore

Popis produktu

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cold Brew, Kapsulová káva (12ks)

  • NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cold Brew je ideálna šálka studenej kávy pre horúce dni.
  • Cold Brew ako nový trend vo svete kávy je už vo väčšine kaviarní známou súčasťou ponuky.
  • V porovnaní s šálkou kávy, pripravenou horúcou extrakciou, je Cold Brew - pripravený studenou extrakciou jemnejší v chuti a je doplnený tónmi karamelu a čakanky.
  • Príprava jednej šálky trvá len 60 sekúnd!
  • Studená extrakcia - páčka vľavo - studený prúd vody.
  • 12 kávových kapsúl pre 12 šálok Cold Brew NESCAFÉ® Dolce Gusto®.

PRVOTRIEDNA KÁVA

Pre kávové zrná, z ktorých sa vyrábajú nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putujeme do všetkých kútov sveta od Brazílie, Kolumbie, Etiópie až po Vietnam a do mnoho ďalších krajín.

ESPRESSO DO MINÚTY

S kávovarmi NESCAFÉ® Dolce Gusto® si vychutnáte perfektné espresso do jednej minúty. Vďaka profesionálnemu tlaku kávovarov si môžete pripraviť kávu profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.

OCHRANA ČERSTVOSTI A ARÓMY

Unikátna kávová kapsula je navrhnutá tak, aby v spojení s kávovarom NESCAFÉ® Dolce Gusto® zaistila dokonalý zážitok z každej šálky. Aróma a chuť kávy sú hermeticky uzatvorené v každej kapsule, zostávajú tak uchovávané v nemennej kvalite, na prípravu vašej bezchybnej šálky.

JEDNODUCHÁ PRÍPRAVA

Do kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® stačí vložiť kapsulu s mliekom a následne kapsulu s kávou. Vaše Cappuccino bude hneď hotové. Podrobný návod na použitie systému NESCAFÉ® Dolce Gusto® je k stiahnutiu na na oficiálnej stránke Dolce Gusto®.

CEZ 30 KÁVOVÝCH KREÁCIÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latté macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

Balenie obsahuje 12 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocou ktorých si môžete pripraviť 12 šálok Cold Brew.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ nápoja: káva
Kapsulový systém: Dolce Gusto

Ďalšie vlastnosti

Značka: Nescafe

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 11 cm
Hmotnosť: 116,4 g
Výška: 11 cm
Hĺbka: 11 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 12 ks

Ďalšie parametre

Typ nápoja: káva
Kapsulový systém: Dolce Gusto

Ostatné

Kód produktu: 12426212

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore