Nescafé Dolce Gusto Espresso Intenso 18 ks

  • Zľava

Kapsulový nápoj, Typ nápoja: káva, Kapsulový systém: Dolce Gusto, Hmotnosť: 126 g. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Kávové kapsule NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Intenso vám ponúknu prvotriednu kvalitu, s jednoduchosťou prípravy. Stačí vložiť kapsulu do kávovaru, stlačiť tlačidlo a v zápätí máte dokonalú kávu, s hustou penou, jemnou arómou a zamatovou chuťou. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Intenso je ideálne do malej 50 ml šálky, v ktorej si vychutnáte jemnú zmes zŕn robusty s juhoamerickými jemne ovocnými zrnami arabiky, s intenzitou 7/11. Nechajte sa zviesť chuťou po červených letných plodoch, koreneným zafarbením ružového korenia a bohatou zamatovou penou. Balenie obsahuje 18 ks hermeticky uzavretých kapsúl, na prípravu 18 šálok kávy Espresso Intenso.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Intenso, Kapsulová káva 18 ks

  • Intenzívna stredne tmavo pražená káva v malej 50 ml šálke. Intenzita 7/11.
  • Výrazná káva so známkami červených letných plodov, koreneným zafarbením ružového korenia a bohatou zamatovou penou.  
  • Jemná zmes zŕn robusty s juhoamerickými  jemne ovocnými zrnami arabiky.
  • V čerstvom stave sa káva udržuje vďaka hermeticky uzavretým kapsulám navrhnutým pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Preto má šálka zakaždým bohatú arómu.
  • 18 kapsúl pre 18 malých nápojov NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Intenso.

 

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Intenso

Objavte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Intenso – intenzívnu stredne tmavo praženú kávu. Táto malá káva s intenzitou 7/11 má ovocnú a korenenú arómu, jemné telo a bohatú zamatovú penu. V tejto intenzívnej malej šálke (50 ml) si vychutnáte stopy červených letných plodov s koreneným zafarbením ružového korenia.

PRVOTRIEDNA KÁVA

Pre kávové zrná, z ktorých sa vyrábajú nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putujú tvorcovia do všetkých kútov sveta od Brazílie, Kolumbie, Etiópie až po Vietnam a do mnoho ďalších krajín.

ESPRESSO DO MINÚTY

S kávovarmi NESCAFÉ® Dolce Gusto® si vychutnáte perfektné espresso do jednej minúty. Vďaka profesionálnemu tlaku kávovarov si môžete pripraviť kávu profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.  

OCHRANA ČERSTVOSTI A ARÓMY

Unikátna kávová kapsula je navrhnutá tak, aby v spojení s kávovarom NESCAFÉ® Dolce Gusto® zaistila dokonalý zážitok z každej šálky. Aróma a chuť kávy sú hermeticky uzatvorené v každej kapsule, zostávajú tak uchovávané v nemennej kvalite, na prípravu vašej bezchybnej šálky.

JEDNODUCHÁ PRÍPRAVA

Jednoducho vložte kapsulu Espresso Intenso do svojho kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápätí tu máte skvelú kávu Espresso Intenso. Podrobný návod na použitie systému NESCAFÉ® Dolce Gusto® je k stiahnutiu na na oficiálnej stránke Dolce Gusto®.

CEZ 30 KÁVOVÝCH KREÁCIÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latté macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

Balenie obsahuje 18 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocou ktorých si môžete pripraviť 18 šálok Espressa Intenso.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ nápoja káva
Kapsulový systém Dolce Gusto
Počet nápojov v balení 18

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Nescafé Dolce Gusto Espresso Intenso 18 ks

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Zuzana

2. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


výborná