Nescafé Dolce Gusto Espresso Ristretto Ardenza 16ks

18× Zobraziť

5,0 / 5

18×

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

18 + nakupů

Zobraziť 18 recenzií

Popis produktu

Kávové kapsule NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza vám ponúknu prvotriednu kvalitu, s jednoduchosťou prípravy. Stačí vložiť kapsulu do kávovaru, stlačiť tlačidlo a v zápätí máte dokonalú kávu, s hustou penou, jemnou arómou a zamatovou chuťou. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza v sebe ukrýva dymové arómy s jemnou korenistou chuťou. Ak milujete chuť silného espressa s hustým telom, je táto káva pre vás ako stvorená. Intenzita 11/11. Balenie obsahuje 16 ks hermeticky uzavretých kapsúl, na prípravu 16 šálok Ristretto Ardenza.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza, Kapsulová káva 16ks

 • Táto malá šálka v sebe ukrýva dymové arómy s jemnou korenistou chuťou.  Ak milujete chuť silného espressa s hustým telom, tak určite vyskúšajte tento nápoj.
 • V šálke NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza zmiešali tvorcovia arabiku a robustu, ktorú upražili a namleli k dokonalosti.
 • V čerstvom stave sa káva udržuje vďaka hermeticky uzavretým kapsulám navrhnutým pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Preto má šálka zakaždým bohatú arómu
 • 16 kapsúl pre 16 nápojov NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza

Ristretto Ardenza je najintenzívnejšie ristretto s intenzitou 11 z 11. Táto malá šálka v sebe ukrýva dymové arómy s jemnou korenistou chuťou. Ak milujete chuť silného espressa s hustým telom, tak určite vyskúšajte tento nápoj.

PRVOTRIEDNA KÁVA

Pre kávové zrná, z ktorých sa vyrábajú nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putujeme do všetkých kútov sveta od Brazílie, Kolumbie, Etiópie až po Vietnam a do mnoho ďalších krajín.

ESPRESSO DO MINÚTY

S kávovarmi NESCAFÉ® Dolce Gusto® si vychutnáte perfektné espresso do jednej minúty. Vďaka profesionálnemu tlaku kávovarov si môžete pripraviť kávu profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.    

OCHRANA ČERSTVOSTI A ARÓMY

Unikátna kávová kapsula je navrhnutá tak, aby v spojení s kávovarom NESCAFÉ® Dolce Gusto® zaistila dokonalý zážitok z každej šálky. Aróma a chuť kávy sú hermeticky uzatvorené v každej kapsule, zostávajú tak uchovávané v nemennej kvalite, na prípravu vašej bezchybnej šálky.

JEDNODUCHÁ PRÍPRAVA

Jednoducho vložte kapsulu Ristretto Ardenza do svojho kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápätí tu máte skvelú kávu Ristretto Ardenza. Podrobný návod na použitie systému NESCAFÉ® Dolce Gusto® je k stiahnutiu na na oficiálnej stránke Dolce Gusto®.

CEZ 30 KÁVOVÝCH KREÁCIÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latté macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

Balenie obsahuje 16 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocou ktorých si môžete pripraviť 16 šálok Ristretto Ardenza.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ nápoja káva
Kapsulový systém Dolce Gusto

Hodnotenie

5,0 / 5

18 recenzií Nescafé Dolce Gusto Espresso Ristretto Ardenza 16ks

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Miroslav

7. 2. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


.


Zuzana

18. 11. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


super, výborné, som spokojná


Ivana

19. 7. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Nescafe dolce gusto ristreto ardenza je vynikajúca káva.
 • Žiadne.

Vynikajúca káva.


Róbert

4. 7. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • pomer cena / výkon