Nescafé Dolce Gusto Espresso Ristretto Ardenza 16ks

  • Výpredaj

Kapsulový nápoj, Typ nápoja: káva, Kapsulový systém: Dolce Gusto, Hmotnosť: 202 g. 0,28 €/nápoj. Viac info


Cena 4,49 €

Zľava 6 % z predchádzajúcej ceny: 4,79 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,09 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

20×

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

20 + nakupů

Zobraziť 20 recenzií

Popis produktu

Kávové kapsule NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza vám ponúknu prvotriednu kvalitu, s jednoduchosťou prípravy. Stačí vložiť kapsulu do kávovaru, stlačiť tlačidlo a v zápätí máte dokonalú kávu, s hustou penou, jemnou arómou a zamatovou chuťou. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza v sebe ukrýva dymové arómy s jemnou korenistou chuťou. Ak milujete chuť silného espressa s hustým telom, je táto káva pre vás ako stvorená. Intenzita 11/11. Balenie obsahuje 16 ks hermeticky uzavretých kapsúl, na prípravu 16 šálok Ristretto Ardenza.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza, Kapsulová káva 16ks

  • Táto malá šálka v sebe ukrýva dymové arómy s jemnou korenistou chuťou.  Ak milujete chuť silného espressa s hustým telom, tak určite vyskúšajte tento nápoj.
  • V šálke NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza zmiešali tvorcovia arabiku a robustu, ktorú upražili a namleli k dokonalosti.
  • V čerstvom stave sa káva udržuje vďaka hermeticky uzavretým kapsulám navrhnutým pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Preto má šálka zakaždým bohatú arómu
  • 16 kapsúl pre 16 nápojov NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza

Ristretto Ardenza je najintenzívnejšie ristretto s intenzitou 11 z 11. Táto malá šálka v sebe ukrýva dymové arómy s jemnou korenistou chuťou. Ak milujete chuť silného espressa s hustým telom, tak určite vyskúšajte tento nápoj.

PRVOTRIEDNA KÁVA

Pre kávové zrná, z ktorých sa vyrábajú nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putujeme do všetkých kútov sveta od Brazílie, Kolumbie, Etiópie až po Vietnam a do mnoho ďalších krajín.

ESPRESSO DO MINÚTY

S kávovarmi NESCAFÉ® Dolce Gusto® si vychutnáte perfektné espresso do jednej minúty. Vďaka profesionálnemu tlaku kávovarov si môžete pripraviť kávu profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.    

OCHRANA ČERSTVOSTI A ARÓMY

Unikátna kávová kapsula je navrhnutá tak, aby v spojení s kávovarom NESCAFÉ® Dolce Gusto® zaistila dokonalý zážitok z každej šálky. Aróma a chuť kávy sú hermeticky uzatvorené v každej kapsule, zostávajú tak uchovávané v nemennej kvalite, na prípravu vašej bezchybnej šálky.

JEDNODUCHÁ PRÍPRAVA

Jednoducho vložte kapsulu Ristretto Ardenza do svojho kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápätí tu máte skvelú kávu Ristretto Ardenza. Podrobný návod na použitie systému NESCAFÉ® Dolce Gusto® je k stiahnutiu na na oficiálnej stránke Dolce Gusto®.

CEZ 30 KÁVOVÝCH KREÁCIÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latté macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

Balenie obsahuje 16 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocou ktorých si môžete pripraviť 16 šálok Ristretto Ardenza.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ nápoja káva
Kapsulový systém Dolce Gusto
Počet nápojov v balení 16

Hodnotenie

5,0 / 5

20 recenzií Nescafé Dolce Gusto Espresso Ristretto Ardenza 16ks

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Martin

15. 2. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Skvelá chuť
  • Silná

Lubos

25. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaMiroslav

7. 2. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


.


Zuzana

18. 11. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


super, výborné, som spokojná