4,4 / 5

25×

86.7% Kvalita
Výborná

73.3% Hodnota za peniaze
Dobrá

25 + nakupů

Zobraziť 25 recenzií

Popis produktu

Kávové kapsule NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo Intenso vám ponúknu prvotriednu kvalitu, s jednoduchosťou prípravy. Stačí vložiť kapsulu do kávovaru, stlačiť tlačidlo a v zápätí máte dokonalú kávu, s hustou penou, jemnou arómou a zamatovou chuťou. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Intenso má jedinečný a silný charakter espressa vo vyššej šálke (120 ml) s bohatou penou, v ktorej si vychutnáte brazílsku zmes kávových zŕn druhu arabika a robusta, s intenzitou 9/11. Balenie obsahuje 16 ks hermeticky uzavretých kapsúl, na prípravu 16 šálok kávy Lungo Intenso.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo Intenso, Kapsulová káva 16ks

  • Stredne pražená káva s plným telom. Intenzita 9/11 dodáva káve Lungo Intenso jedinečný a silný charakter espressa vo vyššej šálke (120 ml) s bohatou penou.
  • Lungo Intenso je kreatívna brazílska zmes kávových zŕn druhu arabika a robusta, ktoré tvorcovia odborne upražili a zomleli tak, aby sa rozvinula intenzita a plné telo a zároveň sa zachovala aromatická bohatosť tejto kávy podávanej vo vysokej šálke.
  • V čerstvom stave sa káva udržuje vďaka hermeticky uzavretým kapsulám navrhnutým pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Preto má šálka zakaždým bohatú arómu
  • 16 kapsúl pre 16 nápojov NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo Intenso.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo Intenso

Objavte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo Intenso, stredne praženú kávu s plným telom. Sila a komplexnosť espressa vo vyššej šálke (120 ml) s plným telom a bohatou penou. Vychutnajte si tóny horúcej čokolády a praženého obilia v tejto bohatej káve. v spojení s mliekom získate plnšiu, krémovejšiu, ale pritom stále intenzívnu kávu. Intenzita 9/11.

PRVOTRIEDNA KÁVA

Pre kávové zrná, z ktorých sa vyrábajú nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putujú tvorcovia do všetkých kútov sveta od Brazílie, Kolumbie, Etiópie až po Vietnam a do mnoho ďalších krajín.

ESPRESSO DO MINÚTY

S kávovarmi NESCAFÉ® Dolce Gusto® si vychutnáte perfektné espresso do jednej minúty. Vďaka profesionálnemu tlaku kávovarov si môžete pripraviť kávu profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.  

OCHRANA ČERSTVOSTI A ARÓMY

Unikátna kávová kapsula je navrhnutá tak, aby v spojení s kávovarom NESCAFÉ® Dolce Gusto® zaistila dokonalý zážitok z každej šálky. Aróma a chuť kávy sú hermeticky uzatvorené v každej kapsule, zostávajú tak uchovávané v nemennej kvalite, na prípravu vašej bezchybnej šálky.

JEDNODUCHÁ PRÍPRAVA

Jednoducho vložte kapsulu Lungo Intenso do svojho kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápätí tu máte skvelú kávu Lungo Intenso. Podrobný návod na použitie systému NESCAFÉ® Dolce Gusto® je k stiahnutiu na na oficiálnej stránke Dolce Gusto®.

CEZ 30 KÁVOVÝCH KREÁCIÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latté macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

Balenie obsahuje 16 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocou ktorých si môžete pripraviť 16 šálok Lungo Intenso.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ nápoja káva
Kapsulový systém Dolce Gusto

Hodnotenie

4,4 / 5

25 recenzií Nescafé Dolce Gusto Lungo Intenso 16 ks

86.7% Kvalita
Výborná

73.3% Hodnota za peniaze
Dobrá

Miroslav

7. 2. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


.


Zuzana

18. 11. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


super, výborné, som spokojná


Patrik

11. 11. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze NízkaAndrej

18. 9. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • pomer cena / výkon