Nescafé Dolce Gusto Lungo Intenso 16 ks

22× Zobraziť

 • Zľava 26 %

Typ nápoja: káva, Kapsulový systém: Dolce Gusto,


Cena 3,99 €

Zľava 26 % z pôvodnej ceny: 5,39 € Zobraziť nápoveď

0,08 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


4,4 / 5

22×

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

22 + nakupů

Zobraziť 22 recenzií

Popis produktu

Kávové kapsule NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo Intenso vám ponúknu prvotriednu kvalitu, s jednoduchosťou prípravy. Stačí vložiť kapsulu do kávovaru, stlačiť tlačidlo a v zápätí máte dokonalú kávu, s hustou penou, jemnou arómou a zamatovou chuťou. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Intenso má jedinečný a silný charakter espressa vo vyššej šálke (120 ml) s bohatou penou, v ktorej si vychutnáte brazílsku zmes kávových zŕn druhu arabika a robusta, s intenzitou 9/11. Balenie obsahuje 16 ks hermeticky uzavretých kapsúl, na prípravu 16 šálok kávy Lungo Intenso.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo Intenso, Kapsulová káva 16ks

 • Stredne pražená káva s plným telom. Intenzita 9/11 dodáva káve Lungo Intenso jedinečný a silný charakter espressa vo vyššej šálke (120 ml) s bohatou penou.
 • Lungo Intenso je kreatívna brazílska zmes kávových zŕn druhu arabika a robusta, ktoré tvorcovia odborne upražili a zomleli tak, aby sa rozvinula intenzita a plné telo a zároveň sa zachovala aromatická bohatosť tejto kávy podávanej vo vysokej šálke.
 • V čerstvom stave sa káva udržuje vďaka hermeticky uzavretým kapsulám navrhnutým pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Preto má šálka zakaždým bohatú arómu
 • 16 kapsúl pre 16 nápojov NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo Intenso.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo Intenso

Objavte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo Intenso, stredne praženú kávu s plným telom. Sila a komplexnosť espressa vo vyššej šálke (120 ml) s plným telom a bohatou penou. Vychutnajte si tóny horúcej čokolády a praženého obilia v tejto bohatej káve. v spojení s mliekom získate plnšiu, krémovejšiu, ale pritom stále intenzívnu kávu. Intenzita 9/11.

PRVOTRIEDNA KÁVA

Pre kávové zrná, z ktorých sa vyrábajú nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putujú tvorcovia do všetkých kútov sveta od Brazílie, Kolumbie, Etiópie až po Vietnam a do mnoho ďalších krajín.

ESPRESSO DO MINÚTY

S kávovarmi NESCAFÉ® Dolce Gusto® si vychutnáte perfektné espresso do jednej minúty. Vďaka profesionálnemu tlaku kávovarov si môžete pripraviť kávu profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.  

OCHRANA ČERSTVOSTI A ARÓMY

Unikátna kávová kapsula je navrhnutá tak, aby v spojení s kávovarom NESCAFÉ® Dolce Gusto® zaistila dokonalý zážitok z každej šálky. Aróma a chuť kávy sú hermeticky uzatvorené v každej kapsule, zostávajú tak uchovávané v nemennej kvalite, na prípravu vašej bezchybnej šálky.

JEDNODUCHÁ PRÍPRAVA

Jednoducho vložte kapsulu Lungo Intenso do svojho kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápätí tu máte skvelú kávu Lungo Intenso. Podrobný návod na použitie systému NESCAFÉ® Dolce Gusto® je k stiahnutiu na na oficiálnej stránke Dolce Gusto®.

CEZ 30 KÁVOVÝCH KREÁCIÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latté macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

Balenie obsahuje 16 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocou ktorých si môžete pripraviť 16 šálok Lungo Intenso.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ nápoja káva
Kapsulový systém Dolce Gusto

Hodnotenie

4,4 / 5

22 recenzií Nescafé Dolce Gusto Lungo Intenso 16 ks

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Andrej

18. 9. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • pomer cena / výkon

Peter

15. 1. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Leopold

3. 9. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • pomer cena / výkon

som spokojný


Zoltán

1. 6. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • dizajn
 • Super kávička
 • Rozumná cena